Ви тут: Головна Діяльність Kyiv Smart City Події

Kyiv Smart City Forum 2019

Для викладачів та студентів Факультету інформаційних технологій та управління жовтень почався дивовижно, оскільки Київський університет імені Бориса Грінченка долучився до захоплюючого Kyiv Smart City Forum 2019.

Мета Kyiv Smart City Forum – максимально популяризувати цінності smart city та сприяти розбудові розумних міст. Вони об'єднують тих, хто готовий творити міста для людей. Міста, які працюють як сервіс, а не споживають людський ресурс.

Kyiv Smart City Forum – це завжди актуальний контент та інноваційні ідеї для міських управлінців, технологічних компаній, урбаністів, усіх охочих, хто прагне змінювати свої міста та громади на краще.

Kyiv Smart City Forum 2019

Гостьова лекція Юрія Назарова

18 вересня 2019 р. в рамках підписаної тристоронньої Угоди про співпрацю між Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій (КМДА), громадською організацією «СМАРТ СІТІ ХАБ» та Київським університетом імені Бориса Грінченка, на факультеті інформаційних технологій та управління Університету Грінченка відбулась гостьова лекція директора Департаменту ІКТ (КМДА) Юрія Назарова на тему «Технічні рішення побудови Smart Сity».

Усі фото – тут.

Гостьова лекція Ярослави Бойко

9 вересня 2019 р. в рамках підписаної тристоронньої Угоди про співпрацю між Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій (КМДА), громадською організацією «СМАРТ СІТІ ХАБ» та Київським університетом імені Бориса Грінченка, на факультеті інформаційних технологій та управління Університету Грінченка відбулась гостьова лекція координатора проекту KyivSmartCity Ярослави Бойко на тему «Smart технології. Тренди сучасних міст».

Усі фото – тут.

Ви тут: Головна Діяльність Kyiv Smart City Події