Ви тут: Головна Діяльність Додаткові послуги Гурток конструювання і програмування електронних пристроїв

Гурток конструювання і робототехніки для школярів 6-11 класів

Продовжується набір школярів 6-11 класів в гурток конструювання і програмування електронних пристроїв і роботів.

Основою для вашої творчості буде платформа Arduino, а також плати Raspberry Pi та Galileo.

Плануємо відкрити групи як для новачків, так і для знавців електроніки і робототехніки. Але обіцяємо, що цікаво буде всім)))

Заняття проходять по суботам в корпусі Університету Грінченка, вул. Тимошенка 13-б (Оболонь, ст. м. "Мінська").

Якщо є питання щодо змісту, графіку чи оплати, дзвоніть і пишіть: тел.: 067-506-41-30, е-адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

gurtok