Ви тут: Головна Про Факультет Інші підрозділи Лабораторія вбудованих систем Про лабораторію

Про Лабораторію

 

   12 травня 2015 р. у Київському університеті імені Бориса Грінченка було відкрито Лабораторію вбудованих систем. За фінансового сприяння проекту Tempus-проект «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням іноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» (DesIRE) та Університету Грінченка лабораторія отримала широкий набір апаратного та програмного забезпечення для створення мікропроцесорних систем та роботів, тривимірного моделювання із можливістю 3Д друку, роботи із мережею он-лайн лабораторій GOLDi.

   Основним напрямком діяльності лабораторії є забезпечення викладання дисциплін «Фізичні процеси в обчислювальних системах», «Технології проектування вбудованих комп’ютерних систем», «3D моделювання», «Методика навчання інформатики», «Комп’ютерне проектування» та ін. А також реалізація творчих проектів з віддаленого керування, робототехніки, моделювання, схемотехніки, інтернету речей.

В Лабораторії студенти та викладачі мають можливість:

-       проектувати і створювати вбудовані мікропроцесорні системи на базі плат Arduino, Galileo, Raspberry Pi, Altium;

                     

-       створювати і програмувати робототехнічні системи на базі роботів LEGO і рухомих програмованих платформ Formula Flowcode;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-       моделювати реальні об’єкти на комп’ютері або отримувати їх образ із допомого 3D-сканера та друкувати їх на 3D-принтері;

-       створювати і тестувати алгоритми роботи фізичної системи в онлайн лабораторії GOLDi - гібридній лабораторії, робоче середовище якої включає як анімовані моделі, так і реальні (фізичні) системи і максимально наближене до реального світу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Інші підрозділи Лабораторія вбудованих систем Про лабораторію