Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра управління Бакалаврат

Бакалаврат

Спеціальність: 073 Менеджмент

Спеціальність передбачає підготовку фахівців – менеджерів, які мають високий рівень теоретичної та практичної підготовки, поглиблені навички роботи з ІТ-технологіями та використання проектного підходу в управлінні. Завдяки поглибленому вивченню іноземних мов та наближення вимог викладання дисциплін до міжнародних стандартів можуть займати посади директора з розвитку підприємства, фінансового директора, керівника проектної групи, директора або менеджера з міжнародної співпраці.

Унікальність підготовки

• Комплексна підготовка фахівців-менеджерів здатних до ефективного розвитку та управління бізнесом
  • Виховання інтелектуальної еліти суспільства з високим рівнем управлінської культури та лідерських навичок

Відповідність програми підготовки міжнародним стандартам та формування актуальних компетенцій для роботи у корпоративному секторі економіки.

Студентське життя

Вступникам