Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра управління Магістратура

Магістратура

Спеціальність: 073 Менеджмент

Освітня програма: 073.00.02 Менеджмент організацій та адміністрування

Спеціальність передбачає підготовку магістрів – менеджерів, які мають високий рівень теоретичної та практичної підготовки, поглиблені навички роботи з ІТ-технологіями та використання проектного підходу в управлінні. Завдяки поглибленому вивченню іноземних мов та наближення вимог викладання дисциплін до міжнародних стандартів можуть займати посади директора з розвитку підприємства, фінансового директора, керівника проектної групи, директора або менеджера з міжнародної співпраці.

Унікальність підготовки:

• Комплексна підготовка фахівців-менеджерів здатних до ефективного розвитку та управління бізнесом.
  • Виховання інтелектуальної еліти суспільства з високим рівнем управлінської культури та лідерських навичок.
  • Відповідність програми підготовки міжнародним стандартам та формування актуальних компетенцій для роботи у корпоративному секторі економіки.
  • Універсальність навчання (без галузевої прив'язки).
  • Прогресивні форми навчання (широке застосування активних форм навчання, тренінгів, ІКТ, дистанційне навчання).
  • Сучасна та перспективна спеціалізація – управління проектами (підготовка фахівців, попит на яких на вітчизняному та міжнародному ринку праці стрімко зростає).
  • Підготовка сучасних професіоналів для підприємств та організацій, які можуть працювати в проектно-орієнтованих підрозділах та створювати індивідуальну підприємницьку кар'єру.
  • Спеціалізація: управління проектами

• Інформаційні технології в менеджменті
  • Менеджмент
  • Економіка і фінанси підприємства
  • Маркетинг
  • Фінансовий та інвестиційний менеджмент
  • Теорія організацій та сучасні концепції лідерства
  • Реінжинірінг бізнес-процесів
  • Стратегічний менеджмент
  • Лідерство та робота команді
  • Управління персоналом та HR-брендінг
  • Контролінг
  • Безпека бізнесу та ризик-менеджмент
  • Інвент-маркетинг
  • Органіцаційне лідерство

Освітня програма: 073.00.02 Управління навчальним закладом

Прикладне спрямування освітньої програми. Акцент на засвоєння адаптивного менеджменту що дозволяє: успішно управляти навчальним закладом в умовах обмеженості фінансових ресурсів, системної нестабільності; приймати рішення в умовах невизначеності.

Унікальність підготовки:

• спеціалізація «Експертиза в галузі освіти», що відсутня на спеціальності «Управління навчальним закладом» в інших університетах України й дає можливість випускникам-магістрам бути залученими до процесів реформування системи освіти в Україні.
  • фахівці, які здійснюють підготовку на спеціальності, знайомі з найсучаснішими тенденціями у галузі, оскільки залучені до конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників шкіл м. Києва.
  • 85% занять проходить в режимі тренінгів спрямованих на розвиток управлінської компетентності.

• Психологія управління
  • Правові аспекти управління НЗ
  • Методологія досліджень
  • Якість освіти, освітніх інновацій та експертний супровід їх забезпечення