Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра управління Події кафедри управління Про Факультет Кафедри Кафедра управління КВЕСТ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ «ПІЗНАЙ СВІЙ УНІВЕРСИТЕТ»

КВЕСТ ДЛЯ ПЕРШОКУРСНИКІВ «ПІЗНАЙ СВІЙ УНІВЕРСИТЕТ»

П’ятого вересня 2016 року другокурсники-тьютори провели квест «Пізнай свій Університет» для студентів-першокурсників групи Мб-1-16. Гра була дуже цікавою і насиченою, завдяки їй «першачки» дізнались багато нового, а саме: де розташовані спортивна зала, бібліотека, басейн та різні аудиторії корпусу на вулиці Маршала Тимошенка. Завдання квесту полягали в тому, що студенти мали відгадати загадку-асоціацію про місце в корпусі Університету, а потім знайти його. Першокурсникам дуже сподобалося змагання, адже воно було надзвичайно веселим і пізнавальним.

Студентка гр. Мб-1-16-4.0д Надія Іванців