Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра управління Події кафедри управління Uncategorised ЗУСТРІЧ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКУРСНИКІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ

ЗУСТРІЧ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКУРСНИКІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ

31серпня 2016 року відбулася зустріч майбутніх першокурсників та їхніх батьків із викладачами й адміністрацією факультету інформаційних технологій та управління. Словами вітання зустріч відкрила декан факультету Михацька Алла Валер’янівна, побажала всім гарного настрою і натхненного навчання та представила своїх заступників. Бодненко Дмитро Миколайович, заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи, розповів про організацію навчального процесу, ознайомив з особливостями навігації на сайті факультету і представив методистів навчального відділу. Обушний Сергій Миколайович, заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи, поінформував присутніх про план позанавчальної діяльності студентів, а також відповів на запитання стосовно поселення першокурсників до гуртожитку. Завідувач кафедри управління Поспєлова Тетяна Вадимівна розповіла про особливості студентського навчання на спеціальності «Менеджмент», представила викладачів кафедри; також були представлені куратор першого курсу Логачова Світлана Станіславівна та тьютори – студенти другого курсу спеціальності «Менеджмент».

Вітаємо першокурсників, їхніх батьків та викладачів із новим навчальним роком, зичимо успіхів у всіх справах, наснаги та оптимізму!