Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра управління Події кафедри управління Про Факультет Кафедри Кафедра управління Події Кафедра управління ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ ЗА МОДУЛЕМ "ЕКОНОМІКА ОВІТИ"

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ЕЛЕМЕНТАМИ ТРЕНІНГУ ЗА МОДУЛЕМ "ЕКОНОМІКА ОВІТИ"

20 квітня відбулася відкрита лекція з елементами тренінгу за модулем «Економіка освіти» для слухачів магістратури спеціальності «Управління навчальним закладом».

Лектор: доктор наук з державного управління, професор кафедри управління Орлова Наталія Сергіївна.

Було розглянуто низку питань: економіка освіти як наука, результати діяльності у сфері освіти, соціально-економічна ефективність освітньої діяльності та методи її оцінки.

У рамках дискусії було обговорено:

ž Стратегія сталого розвитку України

žСоціальна відповідальність як чинник сталого розвитку освіти.

žПроблеми, досвід та перспективи розвитку освіти України

žВища освіта як фактор підвищення конкурентоздатності вітчизняної економіки

žФінансування освіти в Україні

žМісце України у міжнародних рейтингах, що залежить від показників освіти

Слухачам було запропоновано аналіз кращих ТОП-20 освіт у світі. Після роботи в групах ними було визначено проблеми та недоліки розвитку економічного середовища України та чинники впливу на розвиток системи освіти.

Відкрита лекція з елементами тренінгу за модулем «Економіка освіти»