Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра управління Події кафедри управління Про Факультет Кафедри Кафедра управління Події Кафедра управління Презентація груп першого курсу в рамках традиційного фестивалю «Ось ми які!»

Презентація груп першого курсу в рамках традиційного фестивалю «Ось ми які!»

25 жовтня 2016 року відбулася захоплююча презентація груп першого курсу в рамках традиційного фестивалю «Ось ми які!». Наш факультет представили студенти всіх спеціальностей, своїм виступом створивши позитивний настрій для глядачів, викликавши сплески різноманітних емоцій та шквали аплодисментів.

Усі групи приємно здивували, проявивши талант і творчі здібності студентів першого курсу та їхніх тьюторів. Виступи були яскравими й творчими, продуманими та неповторними.

Саме цей захід був першим кроком до самоорганізації  студентів. Особисто для мене свято «Ось ми які!» запам’яталося надовго, адже увесь період підготовки і власне сам виступ неабияк об’єднали мене з одногрупниками.

Студентка гр. Мб-1-16-4.0д Білінчук Валерія