Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра управління Про кафедру

Про кафедру

strategic manage-2-01

Кафедра управління є випусковою для бакалаврської програми "Менеджмент організацій", магістерських програм: Менеджмент (за видами економічної діяльності), Менеджмент (Управління навчальним закладом), Публічне управління та адміністрування (Державне управління) такоординує роботу Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів міста Києва.
Освітня програма «Менеджмент організацій»
Бакалавр з менеджменту – це фахівець з управління людьми, процесами і організаціями. Він виконує різнобічну творчу роботу, пов’язану з плануванням діяльності організації, її відділів, розподілом завдань і обов’язків між підлеглими, налагодженням та підтримкою контактів з партнерами.
          Бакалавр з менеджменту може займати посади:
  • помічник керівника підприємства (установи, організації);
  • помічник керівника основного підрозділу підприємства (установи, організації);
  • інспектор з кадрів;
  • організатор з персоналу;
  • фахівець з найму робочої сили;
  • адміністративний помічник.
       Освітня програма «Менеджмент»
       Ступінь вищої освіти – магістр. Професійна кваліфікація – менеджер з ефективності підприємництва, вибіркові спеціалізації: проектний менеджмент; івент-менеджмент.
Магістр з менеджменту організацій і адміністрування може займати посади середнього і вищого рівнів управління в організаціях.

Освітня програма «Управління навчальним закладом»
     Ступінь вищої освіти – магістр. Професійна кваліфікація – керівник навчального закладу, вибіркові спеціалізації: експертиза у галузі освіти; управління інноваційним розвитком навчального закладу.

Освітня програма «Державне управління»
       Ступінь вищої освіти – магістр. Професійна кваліфікація – керівник апарату місцевих органів державної влади, вибіркові спеціалізації: державне регулювання розвитком міста; електронне врядування.
        Наші випускники можуть працювати у сферах:
  •  Освітніх послуг різних рівнів акредитації;
  •  Державного управління будь-якого напряму,
  •  Приватному бізнесі,
  • Міжнародних організаціях.
        Також кафедра управління координує роботу курсів підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів міста Києва.

Очолює кафедру доктор педагогічних наук, професор Гладкова Валентина Миколаївна.
        До складу кафедри входить 21 науково-педагогічний працівник (16 на штатних засадах), з них: докторів наук– 6; кандидатів наук– 15. Всі викладачі кафедри мають науковий ступінь, більшість з них ще й вчене звання.
      Для підвищення якості фахової підготовки студентів викладачами кафедри використовуються методи активного навчання: інтерактивні методи навчання; рольові ігри; ділові та симуляційні ігри; імітаційне моделювання та проектування; кейс-методи (сase methods).
Викладачі кафедри активно працюють над розвитком нових форм і методів навчання, створенням навчальної і методичної літератури, авторських курсів.
        Студенти кафедри управління беруть участь в олімпіадах, наукових конференціях, конкурсі наукових та кваліфікаційних робіт. Здобутки студентів відзначаються призовими місцями.
         Випускники кафедри працюють на керівних посадах в різних сферах діяльності, займаються викладацькою та науковою діяльністю.

ІСТОРІЯ КАФЕДРИ УПРАВЛІННЯ

Сучасна кафедра управління була утворена у 1999 році як кафедра теорії та практики управління освітою на базі Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів імені Б.Д. Грінченка. В тому далекому 1999 році кафедра випускала спеціалістів «Менеджмент організації» з кваліфікацією менеджер освіти (друга вища освіта).

На базі кафедри працювала Лабораторія управління освітою, яка здійснювала координацію курсів підвищення кваліфікації керівників закладів освіти міста Києва та Київської області.

З 1999 року по теперішній час відбувся ряд перетворень як самої кафедри так і Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів імені Б.Д. Грінченка. Основні історичні вехи:

1999р. – Кафедра теорії і практики управління освітою Київського міжрегіонального інституту удосконалення вчителів ім. Б.Д. Грінченка. 1999-2003рр. – випуск спеціалістів «Менеджмент організацій»

2002р. ­ створення Київського міського педагогічного університету ім. Б.Д. Грінченка.

2003р. ­Ліцензування програми «Управління навчальним закладом» (магістри)

2008р. ­ Створення Інституту лідерства, освітнього законодавства і політики й перетворення кафедри на кафедру ­ управління навчальним закладом, менеджменту та економіки освіти

2010р. ­ Київський університет імені Бориса Грінченка. Інститут лідерства та соціальних наук. Кафедра управління навчальним закладом

2012р. Інститут суспільства. Кафедра державного управління та управління освітою. Ліцензування програми «Державне управління».

2016р. Факультет інформаційних технологій та управління. Кафедра управління.

Ми в соцмережах:

Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра управління Про кафедру