Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фінансів та економіки Наукова діяльність кафедри фінансів та економіки Навчання через дослідження "Кафедра фінансів та економіки"

Навчання через дослідження "Кафедра фінансів та економіки"

НАУКОВИЙ ГУРТОК

«ФІНАНСОВИЙ АНАЛІТИК»

Рік заснування наукового гуртка: 2013

КЕРІВНИК НАУКОВОГО ГУРТКА

Васечко Людмила Іванівна

кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів та економіки

ПРОФІЛЬНА НАУКОВА ТЕМА/ ПИТАННЯ:

Підвищення конкурентоспроможності київського регіону в контексті економічної безпеки в умовах євроінтеграції

ЗАВДАННЯ НАУКОВОГО ГУРТКА:

• сприяння підготовці студентів для вступу до аспірантури, роботи у науково-дослідних інститутах;
  • участь у вирішенні практичних задач із впровадження університетських наукових розробок на кафедрі фінансів та економіки;
  • сприяння публікації студентами наукових статей та тез доповідей;
  • розширення наукової співпраці з студентами інших вищих навчальних закладів;
  • сприяння формуванню особистості студентів як дослідників шляхом підвищення їх наукової активності під час участі у роботі гуртка.

ПЛАН РОБОТИ НАУКОВОГО ГУРТКА на 2017–2018 навчальний рік

Протягом 2016-2017 навчального року у рамках роботи гуртка «Фінансовий аналітик» проводилися наступні заходи:

· Регулярні засідання гуртка.

· Індивідуальна робота з членами гуртка в порядку підготовки до проведення Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції.

·Участь в олімпіадах:

У ІІ туріВсеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фінанси і кредит» брала участь член гуртка Кузбіт Євгенія (науковий керівник – доц. Сосновська О.О.)

• Участь в конференціях:

Наукові роботи Кузбіт Євгенії, Більової Люби, Зоз Вероніки (науковий керівник – доц. Сосновська О.О.) та Легач О.С. та Юрченко Д.В, (науковий керівник – ст. викл. Казак О.О.) брали участь у IV Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції 23 листопада 2016 року, м. Київ, КУБГ.