Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фінансів та економіки Про кафедру

Про кафедру

Сучасна кафедра фінансів та економіки створена у 2007 році та є наймолодшою й однією з найпопулярніших кафедр на факультеті інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

Кафедра здійснює підготовку та є випусковою для спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» за наступними спеціалізаціями:

• перший (бакалаврський) освітній рівень – «Міжнародні фінанси» та «Страхування»
    • другий (магістерський) освітній рівень – «Фінансовий менеджмент у бізнесі», «Фінансове посередництво» та «Міжнародний фінансовий менеджмент».

Кафедра готує висококваліфікованих фінансистів для підприємств та організацій різних організаційно-правових  форм власності, фінансових структур (включаючи банки, страхові компанії, ломбарди, інвестиційні фонди, біржі, аудиторські і консалтингові фірми), а також фінансових к44працівників для органів муніципального управління різних рівнів відповідно до статусу університетської освіти.

Наші випускники володіють сучасними методами управління фінансовими ресурсами та мають навики у прийнятті важливих тактичних і стратегічних рішень в області фінансів, банківської справи та страхування.

На сьогоднішній день на кафедрі склався творчий і дружній колектив, який завдяки постійній готовності до співпраці, відкритості, доброзичливості, реальної допомоги кожному, користується заслуженою повагою колег, студентів, випускників.

Викладачі кафедри неодноразово проходили перепідготовку та підвищення кваліфікації в галузі фінансів, інвестиційного та інноваційного менеджменту, страхування, стратегічного управління, оцінки бізнесу, сучасних форм кредитування, ринку цінних паперів, реструктуризації, міжнародних стандартів фінансової звітності, інформаційних технологій в економіці та фінансах, а також інших напрямках діяльності кафедри.

Починаючи з 2007 р. під керівництвом викладачів кафедри написано близько тисячі курсових робіт і понад сто студентів захистили бакалаврські та магістерські випускні кваліфікаційні роботи з фінансової та економічної тематики.

Наукова робота кафедри проводиться за темою: «Управління фінансовими ресурсами суб'єктів господарювання Київської агломерації в умовах децентралізації» на 2016-2021 рр. (реєстраційний номер: 0116U002962).

к1Історія кафедри

У 2007 р. у Київському міському педагогічному університеті імені Б.Д. Грінченка була проведена реорганізація, в результаті якої створено кафедру економічної теорії та методики навчання економіки. Завідувачем кафедри стала кандидат педагогічних наук, доцент Козачок Лариса Геннадіївна. Викладачі кафедри забезпечували викладання загальних та галузевих економічних дисциплін: економічна теорія, мікроекономіка, макроекономіка, маркетинг, менеджмент, фінанси, маркетинг соціальної роботи, економіка підприємства, економіка освіти, тощо, на всіх спеціальностях у всіх структурних складових університету.

У період з 2009 по 2012 рр. кафедрою завідує доктор економічних наук, професор Перевозчиков Віктор Іванович – фахівець в галузі державного регулювання економіки, автор численних підручників та монографій.

У 2010 р. кафедра розширює коло діяльності: започатковано підготовку спеціалістів з нових спеціальностей - «Менеджмент та адміністрування» та «Фінанси і кредит» (бакалавр та магістр). Кафедра стала випусковою, була перейменована у кафедру менеджменту, економіки та фінансів і увійшла до складу Інституту лідерства і соціальних наук (з 2012 - Інститут суспільства).

У 2012 р. кафедра була перейменована у кафедру фінансів, менеджменту та економіки.

З серпня 2012 р. кафедрою завідує доктор економічних наук, професор Зеліско Інна Михайлівна – провідний спеціаліст в загальній теорії фінансів, що має багатий досвід практичної діяльності в сфері фінансів підприємств.

2015 р. - кафедра отримала сучасну назву фінансів та економіки.

У липні 2016 р. - в процесі реорганізації Київського університету імені Бориса Грінченка кафедра фінансів та економіки була включена до складу нового структурного підрозділу – факультету інформаційних технологій та управління.

Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра фінансів та економіки Про кафедру