Відкрите заняття професора кафедри комп’ютерних наук і математики Бушми О.В.

14 травня о 16:50 (VІ пара) в ауд. 505б відбудеться відкрите лабораторне заняття професора кафедри комп’ютерних наук і математики Бушми Олександра Володимировича з дисципліни "Операційні системи та системне програмування" у групі ІНб-1-15-4.0д
Тема заняття: "Налаштування мережевих функцій та засобів моніторингу ОС Linux ".

Відкрите практичне заняття з дисципліни "Сучасні інформаційні технології в іноземних мовах"

22 квітня о 10 год. (2 пара) в ауд.320 відбудеться відкрите практичне заняття з дисципліни "Сучасні інформаційні технології в іноземних мовах" для студентів спеціальності 035.05.01Мова і література (іспанська) викладача кафедри комп'ютерних наук і математики Сабліної Милани Андріївни.

Тема практичного заняття: "Технологія створення нелінійних інтерактивних презентацій". Запрошуються усі бажаючі.

Відкрита лекція з інформатики (модуль: основи програмування )

18 квітня об 11 год. 50 хв. (3-я пара) в ауд. 320 відбудеться відкрита лекція з основ програмування для студентів спеціальності 111 Математика доцента кафедри комп'ютерних наук і математики Спасітєлєвої Світлани Олексіївни.

Тема лекції: "Принципи об’єктно-орієнтовного програмування. Класи та об’єкти".

Запрошуються усі бажаючі.

Перший етап Всеукраїнської олімпіади з програмування (ACM/ІCPC)-2019 на базі Київського університету імені Бориса Грінченка

13 квітня 2019 р. стартує Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування 2019, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery) і проводиться за узгодженими з нею правилами.

АСМ-ІСРС є найстарішою, наймасовішою і найпрестижнішою всесвітньою студентською олімпіадою, що викликає величезний інтерес серед студентів, які бачать своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує привабливість випускника в очах потенційних роботодавців.

Базами для команд студентів університетів, коледжів та школярів м. Києва і Київської області на І етап (13 квітня 2019 р.) є Київський університет імені Бориса ГрінченкаКиївський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Серед спонсорів олімпіади компанія  Ring Ukraine.

За додаткової інформацією можна звертатись в організаційний комітет І етапу на базі Університету Грінченка: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (Литвин О.С.)

Задачі - 2018 - І етап

ring ukraine main

Відкрита лекція з Теорії ймовірностей та математичної статистики

19 квітня о 10 год. 00 хв. (2-а пара) в ауд. 521 відбудеться відкрита лекція з дисципліни «Теорія ймовірностей та математична статистика» для студентів спеціальності 073 (менеджмент) доцента кафедри комп'ютерних наук і математики Шевченко Світлани Миколаївни.

Тема лекції: «Функції випадкових величин».

Запрошуються усі бажаючі.