Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра комп'ютерних наук і математики Оголошення Перший етап Всеукраїнської олімпіади з програмування (ACM/ІCPC)-2019 на базі Київського університету імені Бориса Грінченка

13 квітня 2018 р. стартує Всеукраїнська студентська олімпіада з програмування 2019, яка є складовою частиною відбіркових змагань Міжнародної командної студентської олімпіади з програмування (ICPC – International Collegiate Programming Contest) під егідою Асоціації обчислювальної техніки (ACM – Association for Computing Machinery) і проводиться за узгодженими з нею правилами.

АСМ-ІСРС є найстарішою, наймасовішою і найпрестижнішою всесвітньою студентською олімпіадою, що викликає величезний інтерес серед студентів, які бачать своє майбутнє в сфері інформаційних технологій. Перемога на цих змаганнях є показником сильних інтелектуальних можливостей студента, що підвищує привабливість випускника в очах потенційних роботодавців.

Базами для команд студентів університетів, коледжів та школярів м. Києва і Київської області на І етап (13 квітня 2018 р.) є Київський університет імені Бориса ГрінченкаКиївський національний університет імені Тараса Шевченка та Національний університет біоресурсів і природокористування України.

Запрошуємо команди до участі!

Необхідна попередня реєстрація команд.

При цьому потрібно обирати одну із баз, на якій буде змагатись команда: Kyiv (KUBG), Kyiv (NUBIP), Kyiv (KNU).

Якщо ж реєструється команда школярів, то базу обираємо з: High School Kyiv (KUBG), High School Kyiv (NUBIP), High School Kyiv (KNU).

За додаткової інформацією можна звертатись в організаційний комітет І етапу на базі Університету Грінченка: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  (Литвин О.С.)

Задачі - 2018 - І етап