Ви тут: Головна Про Факультет Кафедри Кафедра комп'ютерних наук і математики Оголошення Відкрите практичне заняття з дисципліни "Сучасні інформаційні технології в іноземних мовах"

22 квітня о 10 год. (2 пара) в ауд.320 відбудеться відкрите практичне заняття з дисципліни "Сучасні інформаційні технології в іноземних мовах" для студентів спеціальності 035.05.01Мова і література (іспанська) викладача кафедри комп'ютерних наук і математики Сабліної Милани Андріївни.

Тема практичного заняття: "Технологія створення нелінійних інтерактивних презентацій". Запрошуються усі бажаючі.