Контактна інформація

n.morze@kubg.edu.ua

Морзе Наталія Вікторівна

Професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін

Науковий ступінь, вчене звання

доктор педагогічних наук, професор

Обов'язки/Дисципліни, що викладає

Фахова дисципліна спеціальності

Інноваційні методи, технології та моніторинг якості електронного навчання

Біографія

 

Закінчила Київський педагогічний університет імені М.Горького, здобула кваліфікацію вчителя математики.

Має досвід роботи на посадах доцента та професора кафедри інформатики, заст. декана фізико-математичного факультету Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, зав. кафедри інформатики, проректора з наукової роботи Академії праці та соціальних відносин ФПУ, проректора з навчально-наукових питань інформатизації та телекомунікаційних систем Національного університету біоресурсів і природокористування України, директора Українського навчально-наукового інституту інформаційного і телекомунікаційного забезпечення агропромислової та природоохоронної галузей економіки НУБіП України. Науковий керівник, автор адаптації і головний тренер освітньої програми «Інтел ÓНавчання для майбутнього», науковий керівник проекту «Альфанетшкола».

Автор понад 170 наукових праць, з них понад 50 підручників та посібників, зокрема «Методика навчання інформатики» в 4-х частинах, підручники «Інформатика -9», «Інформатика -10», Інформатика -11».

 

Професійний і науковий інтерес

Дистанційні технології навчання, освіта дорослих, впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчальний процес середніх та вищих навчальних закладів, створення навчально-наукового електронного освітнього середовища, методика навчання інформатики в середніх та вищих навчальних закладах, формування інформатичної компетентності вчителя.

Інше

Powered by Sigsiu.NET

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter