Події кафедри

ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА КІБЕРНЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ З УСПІШИМ ЗАХИСТОМ

 

29 жовтня 2019 р. у спеціалізованій вченій раді Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної Академії Наук України відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – інформаційно технології. До захисту було представлено дві роботи:

старшого викладача кафедри інформайної та кібернетичної безпеки Соколова Володимира Юрійовича на тему «Методи і засоби підвищення інформаційної та функціональної безпеки безпроводових мереж передавання даних»;

старшого викладача кафедри інформайної та кібернетичної безпеки Платоненка Артема Вадимовича на тему «Технологія забезпечення функціональної безпеки систем бездротового зв’язку на основі вдосконалення парольних політик».

Щиро вітаємо викладачів зджобувачів та їхнього наукового керівника – Бурячка Володимира Леонідовича, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедрою інформайної та кібернетичної безпеки з успішним захистом кандидатських дисертацій та бажаємо нових наукових звершень!

 

ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...
ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...
ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...
ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...
ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...

 

Міжнародна виставка індустрії безпеки «БЕЗПЕКА»

 

У рамках навчальних дисциплін «Основи операційних систем та сучасних Інтернет технологій» та «Основи інформаційної кібербезпеки та захисту інформації» викладачі кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Коршун Н.В. та Складанний П.М. разом зі студентами першого та другого курсу спеціальності «КІБЕРБЕЗПЕКА» відвідали міжнародну виставку «БЕЗПЕКА» - головну подію, що на єдиному майданчику демонструє повни спектр інновацій для забезпечення безпеки держави, підприємств, офісів, приватних осель та громадян.

 

Міжнародна виставка індустрії безпеки «Б...
Міжнародна виставка індустрії безпеки «Б...
Міжнародна виставка індустрії безпеки «Б...
Міжнародна виставка індустрії безпеки «Б...
Міжнародна виставка індустрії безпеки «Б...
Міжнародна виставка індустрії безпеки "Б...
Міжнародна виставка індустрії безпеки "Б...
Міжнародна виставка індустрії безпеки "Б...

 

ІІ-й Міжнародний Форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес»

 16 жовтня у приміщенні Торгово-промислової палати Україні відбувся ІІ-й Міжнародний Форум «Кібербезпека – захисти свій бізнес». Ця подія не залишилася без уваги співробітників та студентів кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки.

В роботі Форуму взяли участь лідери захисту Українського кіберпростору, представники приватного сектору та громадянського суспільства, відомі міжнародні експерти, представники органів центральної та місцевої державної влади.

Учасники обговорили ключові теми кібербезпеки: у політиці, технологіях, освіті і просвіті, обмінювалися досвідом і дієвої інформацією для більш ефективної взаємодії бізнес-влада щодо створення Національної екосистеми кібербезпеки, як однією з основних складових  цифрового перетворення держави, економіки та бізнесу, успішного розвитку країни.

 

Програма

 

72487721_1530765760399707_1244319336378662912_o_copy_copy_copy.jpg

Міжнародна науково-практична конференція IEEE «Проблеми інфокомунікацій. Наука і техніка»

 

З 8 по 11 жовтня 2019 року в стінах Київського університету імені Бориса Грінченка відбулася Міжнародна науково-практична конференція IEEE «Проблеми інфокомунікацій. Наука і техніка» (Problems of Infocommunications. Science and Technology, PIC S&T’2019, http://picst.org/). Конференція відбулася за сприянням представників Харківського національного університету радіоелектроніки.

На секціях обговорювалися проблеми теорії інфокомунікаційних систем, кібербезпека, інфокомунікаційні аспекти економічної безпеки, інфокомунікаційні технології і мережева інфраструктура, а також безпроводові інфокомунікаційні технології та мережі. Крім визнаних науковців в секціях активно брали участь магістранти і аспіранти Київського університету імені Бориса Грінченка та інших закладів вищої освіти України.

Географія учасників покриває практично всі великі міста України: Київ, Харків, Львів, Одеса, Вінниця, Тернопіль, Івано-Франківськ, Чернівці та інші. В конференції взяли участь також представники США, Швеції, Данії, Мексики і Польщі. Віддалено за допомогою телеконференцій були задіяні також представники Вірменії, Китаю, Грузії, Індії, Казахстану, Молдови, Пакистану, Саудівської Аравії, Словенії і навіть В’єтнаму.

 

Фото - тут

Посилання на оригінальну статтю

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter