Події кафедри

Друга міжнародна конференція з компютерних наук, інженерії і навчання

Викладачі кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки взяли участь в другій міжнародній конференції з комп'ютерних наук, інженерії і навчання (the 2nd International Conference on Computer Science, Engineering and Education Applications, ICCSEEA2019, http://www.uacnconf.org/ICCSEEA2019/), яка пройшла з 26 по 27 січня 2019 в місті Києві. На конфереції було представлено впровадження активного (практикоорієнтовного) навчання у магістерські програми з кібербезпеки (Implementation of Active Learning in the Master’s Program on Cybersecurity) в Київському університеті імені Бориса Грінченка. Матеріали будуть опубліковані в науковому видавництві Springer та увійдуть до міжнародної наукометричної бази Web of Science.  

P 20190126 172113 vHDR Auto HP

 

Знайомство кафедри Кібербезпеки з юними школярами

 

22 листопада 2018 року до Київського університету імені Бориса Грінченка завітали учні школи I-III ступенів № 300 Деснянського району.

 

Завідувачами кафедр Факультету інформаційних технологій та управління колективно був організований профорієнтаційний захід для юних гостей.

 

Від кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки в профроботі взяли участь завідувач кафедри Бурячок Володимир Леонідович та старший викладач Соколов Володимир Юрійович. Учнів було ознайомлено зі спеціальностями та напрямками підготовки, презентовано відео-візитівка. В розповіді для юних гостей було наголошено про актуальність та переваги вибору спеціальностей нашої кафедри. Учнів надзвичайно вразив нещодавно відкритий навчальний «Кіберполігон», в результаті чого в них з’явилося багато питань, бесіда з гостями вийшла пізнавальною, теплою та відкритою.

 

Знайомство кафедри Кібербезпеки з юними ...
Знайомство кафедри Кібербезпеки з юними ...
Знайомство кафедри Кібербезпеки з юними ...

 

Відкриття унікального навчального «Кіберполігону»

15 листопада 2018 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка відбулося урочисте відкриття "Центр дослідження технологій захисту інформаційних активів".

 

За вікном століття інформаційних технологій, не є дивиною що суспільство просто потребує гарних спеціалістів в сфері кібербезпеки. Саме цим обумовлена мета створення навчального «Кіберполігону». За словами завідувача кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Бурячка Володимира Леонідовича в даній атмосфері та за наявності даного обладнання студенти зможуть з легкістю вивчати методи, алгоритми та процеси захисту інформації, моделювати мережі, атаки, не виходячи за межі аудиторії.

 

Після відкриття Центру гостям було запропоновано стати учасниками круглого столу «Кібербезпека: освітній аспект». Питання стосувалися підготовки майбутніх фахівців, співпраці роботодавців з закладами вищої освіти, розглядалися програмно-технічні аспекти безпеки.Обговорення вийшло досить активним та продуктивним, кожний гість мав можливість висловити свою думку та підтримку.

 

Фото: https://www.facebook.com/pg/grinchenkouniversity/photos/?tab=album&album_id=1944900608922139

Відео: https://www.facebook.com/astudia.grinchenko/videos/1613327385435154/

 

Профорієнтаційний захід кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки

9 листопада 2018 року до Київського університету імені Бориса Грінченка завітали студенти Київського електромеханічного коледжу. В рамках візиту кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки було організовано профорієнтаційний захід. Гостям було запропоновано розміститися в 321 аудиторії Університету – навчавльному «Кіберполігоні». За участі завідувача кафедри Бурячка Володимира Леонідовича та заступника декана з науково-методичної та навчальної роботи Мельник Ірини Юріївни студентів було ознайомлено з напрямками та спеціальностями за якими здійснюється набір майбутніх фахівців.

 

Студентам розповіли про історію створення кафедри, її наукову діяльність та ознайомили з планами розвитку на майбутнє. Сподіваємося, що наступна зустріч відбудеться при вступі до ряду наших студентів.

 

Профорієнтаційний захід кафедри інформац...
Профорієнтаційний захід кафедри інформац...
Профорієнтаційний захід кафедри інформац...
Профорієнтаційний захід кафедри інформац...

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter