Події кафедри

Участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні

Викладачі кафедри інформаційної і кібернетичної безпеки взяли участь у Міжнародному інформаційному тижні Програми Європейського Союзу Еразмус+ в Україні, що відбулася з 5 листопада 2018 року в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

В перший день обговорювалися національні пріоритети у сфері вищої освіти (доповідав заступник Міністра освіти і науки України Юрій Рашкевич), питання стратегічного партнерства, альянсів знань, розвитку потенціалу у сфері молоді, пошук партнерів та уникнення дублювання, а також оголошення конкурсу 2019 року (директор Національного Еразмус+ офиса в Україні Світлана Шитікова).

Крім того, з вітальним словом виступали: перший секретар Представництва Європейського Союзу в Україні Фредерік Куне, аташе з питань наукового та університетського співробітництва

Посольства Франції в Україні Сільвен Ріголе і проректор з науково-педагогічної роботи Київського національного університету імені Тараса Шевченкам Петро Бех.

Матеріали інформаційного тижня сприятимуть розбудові міжнародного співробітництва викладачів та студентів факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка.

Участь у Міжнародному інформаційному тиж...

Участь у ІV Національному форумі ІТ-директорів

1-го листопада 2018 року завідувач кафедри Бурячок В. Л. і старший викладач Соколов В. Ю. взяли участь у ІV Національному форумі ІТ-директорів органів влади [https://forumitdir.eu/] (Пуща-Водиця, м. Київ). На форумі обговорювалися питання автоматизації і розвитку інформаційних систем місцевого врядування, проблеми організації доступу до відкритих даних і кібербезпеки. Остання тема була розкрита в двох секціях: "Сучасні вимоги до захисту інформації та кіберзахисту" і "Kібербезпека". На секціях обговорювалися питання безпеки інформації з очільниками структурних підрозділів Державного центру кіберзахисту та протидії кіберзагрозам, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки Служби безпеки України, департаменту кіберполіції Національної поліції України, а також представниками дипломатичних місій і державних органів Швеції, Німечини, Фінляндії та Естонії.

Участь у ІV Національному форумі ІТ-дире...
Участь у ІV Національному форумі ІТ-дире...

Участь у Міжнародній конференції PICS&T-2018

Викладачі кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки з 9 по 12 жовтня 2018 року на базі Харківського національного університету радіоелектроніки взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Problems of Infocommunications. Science and Technology» (PICS&T-2018) [http://picst.org] з доповіддю на тему «Підсистема моніторингу безпроводової системи на базі мініатюрних спектроаналізаторів».

В секції Інтернету речей (IoT) було представлено макет проекту з мініатюрними спектроаналізоторами, створений на базі кафедри. Учасники наукової секції взяли участь у тестуванні роботи системи при великій кількості користувачів (відмови у обслуговуванні). За результатами були виявлені особливості роботи із застарілими версіями мобільних браузерів. Від учасників секції отримані слушні зауваження і пропозиції.

Матеріли конференції будуть розміщені в наукометричних базах Scopus і Web of Science.

Також під час конференції було налагоджені зв’язки з факультетом інфокомунікацій Харківського національного університету радіоелектроніки та підписано меморандум про співпрацю.

Участь у Міжнародній конференції PICS&T-...
Участь у Міжнародній конференції PICS&T-...
Участь у Міжнародній конференції PICS&T-...
Участь у Міжнародній конференції PICS&T-...
Участь у Міжнародній конференції PICS&T-...
Участь у Міжнародній конференції PICS&T-...

 

«Налаштування та експлуатація віртуального середовища кіберполігонів» у «Львівській політехніці»

Підвищення кваліфікації

З 25 по 28 вересня 2018 року старші викладачі кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Складанний Павло Миколайович та Соколов Володимир Юрійович пройшли курси підвищення кваліфікації при Національному університеті «Львівська політехніка». Тема курсів: «Налаштування та експлуатація віртуального середовища кіберполігонів». Метою пройдення курсів є поглиблення та вдосконалення загальнонауковових та професійних знань, вмінь та навичок. По закінченню курсів викладачі отримали сертифікати.

«Налаштування та експлуатація віртуально...

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter