Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

«BLOCKCHAIN: ПОГЛЯД ВЧЕНИХ»

Провідні науковці України та світу 24 жовтня зберуться в Київському університеті імені Бориса Грінченка, щоб обговорити можливості інноваційної технології Blockchain, яка вже переросла рівень платіжної системи і стала зручним інструментом для організації та ведення бізнесу.

Офіційний сайт конференції

Підчас конференції будуть обговорені актуальні питання:

• Як впровадження Blockchain та визнання криптовалют вплине на світову економіку в цілому і на економіку України зокрема?
  • Які зміни чекають на технологію Blockchain у найближчому майбутньому?
  • Як технологія Blockchain вплине на розвиток суспільства?

Місце та порядок проведення конференції:

Київський університет імені Бориса Грінченка

Адреса: м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б

Проїзд: станція метро «Мінська»

Порядок роботи конференції 24 жовтня 2018 року:

Реєстрація учасників: 10:00 - 11:00

Пленарна панель: 11:00 - 14:00

Кава-брейк: 14:00 - 15:00

Загальна дискусія: 15:00 - 16:30

Підбиття підсумків конференції: 16:30 - 17:00

Робочі мови конференції: українська, англійська.

001 1 optimized

«Програма освітнього лідерства для освітян з сертифікатом»

"Доброго дня, шановні колеги!

Ця осінь дарує нам неймовірні події, які збагатять і забарвлять наше професійне життя новими кольорами натхнення, креативності та мотивації.
Пропонуємо приєднатись до команди ініціативних освітян у Програмі освітнього лідерства - програмі підвищення кваліфікації із сертифікацією (75 год).

Цільова аудиторія - науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти.

Дана програма підвищення кваліфікації включає 4 змістовні модулі із сертифікацією наприкінці програми:

Модуль 1. Лідерство як нова освітня парадигма (5-6 жовтня 2018)
Модуль 2. Сучасна вища освіта – територія змін. Психологія прийняття нововведень (26-27 жовтня 2018).
Модуль 3. Реалізація партнерської взаємодії в роботі викладача (16-17 листопада 2018).
Модуль 4. Інноваційні комунікативні технології в освітньому процесі (7-8 грудня 2018).
Сертифікація - 25 січня 2019 р.

Кожний модуль триватиме 2 дні з 10:00 до 17:00.
Вартість участі у програмі - 2400 грн.
Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/UM rFka
Реквізити будуть надіслані після реєстрації.

ІІ Фестиваль освітнього лідерства «CLEVER» «Освіта – спадок майбутнього»

st

КОЛИ? 22 вересня 2018 р. (з 9.00 до 17.00)

ДЕ? Київський університет імені Бориса Грінченка (м. Київ, вул. Маршала Тимошенка 13-б)

ДЛЯ КОГО? Для всіх, хто викладає та цікавиться лідерством у вищій освіті.

Уже другий рік поспіль ми організовуємо для кола освітян Фестиваль освітнього лідерства “Clever”. Будемо шукати відповіді на актуальні питання освіти разом із експертами з розвитку лідерських компетентностей, практиками та науковцями.

Інформаційний лист

Адапаційний тренінг для нових співробітників Університету (10.09, 12.09,17.09, 02.10)

Шановні нові співробітники Університету, щиро раді вітати вас в грінченківській громаді!

Запрошуємо відвідати "Адаптаційний тренінг", де ви ознайомитеся з особливостями нашої корпоративної культури, вимогами та очікуваннями від співробітників, можливостями та шляхами самореалізації в Університеті.

Для реєстрації пройдіть, будь ласка, за посиланням

Випуск магістрів - 2018!

Vypusk mahistriv 2018