Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Анонси

Міжнародна науково-практична конференція «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

Засідання Стипендіальної комісії

Шановні викладачі та студенти!

В понеділок 30.01.2017 року об 14:00 в 521 аудиторії відбудеться засідання Стипендіальної комісії Факультету інформаційних технологій та управління

Склад Стипендіальної комісії Факультету інформаційних технологій та управління на 2016-2017 навчальний рік:

-       Михацька Алла Валер’янівна (голова комісії) – декан Факультету інформаційних технологій та управління;

-       Бодненко Дмитро Миколайович (секретар комісії) – заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи;

-       Обушний Сергій Миколайович (член комісії) – заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи;

-       Локазюк Олександра Вікторівна (член комісії) – методист навчального відділу;

-       Кучеровська Вікторія Олександрівна (член комісії) – голова Ради студентського самоврядування ФІТУ, студентка ІІІ курсу групи МАб-1-14-4.0д;

-       Зоз Вероніка Романівна(член комісії) – заступник голови Ради студентського самоврядування ФІТУ з організаційних питань, студентка ІІ курсу групи ФІКб-1-15-4.0д;

-       Білоченко Олександр Миколайович(член комісії)  – заступник голови Ради студентського самоврядування ФІТУ З напряму освіти і науки, студент ІІ курсу групи ІНб-1-15-4.0д;

-       Дроботова Лілія Ігорівна (член комісії) – представник первинної профспілкової організації Ради студентського самоврядування ФІТУ, студентка ІІ курсу групи ФІКб-1-15-4.0д;

-       Берназ Вікторія  Вадимівна (член комісії)  – провідний бухгалтер.

Адміністрація Факультету.

Освітній центр "Софія" запрошує випускників та вчителів до співпраці

Доброго дня!

Ми молода гімназія, що динамічно розвивається та розширюється. Починається набір дітей на наступний навчальний рік, і  у звʼязку з цим розширюємо штат працівників. Освітній центр "Софія" - це початкова школа, спеціалізована школа та гімназія. Знаходимося в Києві, Софіївська Борщагівка, вулиця Сонячна 10.  Запрошуємо ваших випускників та вчителів до співпраці.

Нам потрібні вчителі молодших класів, тьютори та вчителі предметники. Шукаємо ініціативних, талановитих,  розумних, здатних навчити та всесторонньо розвинути дітей, а також самим навчатися! Також запрошуємо вас на практику з подальшим працевлаштуванням!

Пропонуємо гарну заробітну плату, чудовий колектив та сучасні умови для праці. Наші учні найкращі у світі, приходьте та переконайтеся!

Телефон для звʼязку 067 34 38 210

Всю необхідну та цікаву інформацію про нас можете знайти за посиланням:

Інформація для слухачів курсів ПК

Шановні директори та заступники директорів шкіл, ліцеїв, гімназій м.Києва – слухачі Програми підвищення кваліфікації керівників НЗ 2016-2017 н.р.!

Міністерство освіти і науки України щиро запрошує Вас долучитися до обговорення проблеми реформування освітньої галузі у форматі творчих груп з метою удосконалення столичної освіти та впровадження в діяльність навчальних закладів основних положень програми «Нова українська школа».

Бажаючих взяти участь в роботі творчих груп просимо надіслати дані (ПІБ, назва навчального закладу, посада, електронна адреса, контактний телефон, питання чи проблема, яку Ви готові обговорювати та запропонувати шляхи вирішення) на електронну адресу Програми підвищення кваліфікації керівників НЗм.Києва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 грудня 2016 року.

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси