Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Анонси

VI Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «СУЧАСНА ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Шановні студенти!

Запрошуємо Вас 29 листопада 2018 року взяти участь у VI Всеукраїнській науково-практичної студентській конференції «СУЧАСНА ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Напрями роботи конференції:
1. Економіка та підприємництво.
2. Фінанси, грошовий обіг та кредит. Банківська справа. Страхування.
3. Бухгалтерський облік, статистика і аудит.
4. Економічний аналіз. Економіко-математичне моделювання.
5. Бюджетна система. Податкова система.
6. Інвестиційно-інноваційні процеси в економіці.
7. Світова економіка та міжнародні відносини.
8. Економічна наука та освіта

Для участі у конференції просимо до 26 листопада 2018 року
1. Електронний варіант тез з приміткою «VІ Всеукраїнська конференція»
2. Зареєструватися за посиланням

Більше інформації в інформаційному листі.

ІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих учених і студентів "Перспективи розвитку управлінських систем у соціальній та економічній сферах України: теорія і практика".

Дата проведення конференції:

27 листопада 2018 р.

Напрями роботи конференції:
1. Управління діяльністю підприємств і організацій в умовах сталого розвитку України на регіональному та галузевому рівнях.
2. Механізми державного управління в Україні: проблеми та перспективи.
3. Удосконалення механізмів управління якістю підготовки та перепідготовки фахівців в ринкових умовах.
4. Організація процесу управління на засадах лідерства.
5. Розвиток інформаційних технологій в управлінському процесі.

Зацікавлені? Більше інформації в інформаційному листі.

Програма підвищення кваліфікації для керівників ЗСО з сертифікатом ( 75год.) Рівень 2

Шановні випускники програми освітнього лідерства для керівників ЗСО!

Запрошуємо Вас приєднатись до нової програми освітнього лідерства для керівників ЗСО. Рівень 2 із можливістю отримати сертифікат (75 год.).

Програма складається з шести змістовних модулів:
Модуль 1.Стратегії управління змінами (14.11.2018)
Модуль 2. Інноваційні технології в комунікації керівника ЗСО: менторство і коучинг (05.12.2018)
Модуль 3. Управління конфліктами у закладах ЗСО (16.01.2019)
Модуль 4. Ефективна робота з батьками у сучасному закладі ЗСО (06.02.2019)
Модуль 5.Оптимізація організації роботи з персоналом у діяльності керівника ЗСО (27.02.2019)
Модуль 6. Лайфхаки сучасного управління (20.03.2019)

Після проходження УСІХ ШЕСТИ МОДУЛІВ кожен учасник отримує сертифікат.
Вартість програми - 1800 грн.
Запрошуємо Вас зареєструватися за посиланням : https://tinyurl.com/y7pn9h37
Місце проведення:
Київський університет імені Бориса Грінченка,
м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, 13б, ауд. 99 (ННЦ культури лідерства)
ЗСО -программа-1ЗСО -программа-2

Майстер-клас «LearningApps – можливості використання в освітньому процесі»

Дата:03 грудня 2018 р.

Час: 13:40-15:20.

Місце: вул. Маршала Тимошенко 13-б, ауд. 224

Модераторзаходу: Сабліна Милана Андріївна, викладач кафедри комп’ютерних наук і математики факультету інформаційних технологій та управління.

Запрошуємо всіх науково-педагогічних працівників Університету.

На майстер-класі, Ви зможете:

• спробувати використати онлайн-сервіс LearningApps в освітньому процесі;
  • попрацювати із шаблонами сервісу та його основними складовими;
  • створювати власні інтерактивні вправи до своїх навчальних дисциплін.

Для участі у майстер-класі просимо до 30 листопада 2018 року заповнити реєстраційну форму учасника майстер-класу перейшовши за посиланням (кількість місць обмежена).

Контакти:

Сабліна М.А., викладач кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління.

Тел.: (044) 461-02-32.

Зустріч із професором Державного університету штату Нью-Йорк у Стоуні Брук Романом Самуляком

Шановні студенти та викладачі! Запрошуємо вас у вівторок 13 листопада 2018 року о 15:00 год. (ауд. 502) на зустріч із професором Державного університету штату Нью-Йорк у Стоуні Брук Романом Самуляком (Roman Samulyak, Stony Brook University). На зустрічі буде обговорено застосування математики та математичного моделювання в різних сферах  наукових досліджень, виклики для підготовки сучасного математика та особливості освітніх програм підготовки математиків (бакалаврів та магістрів) в університетах США.

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси