Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Анонси

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, докторанти!

Напрями роботи конференції:

1.    Комп’ютерно-орієнтовні технології в освіті.

2.    Інформаційні технології у фундаментальних та прикладних наукових дослідженнях.

3.    Математичне моделювання і обчислювальні методи в освіті та науці.

Для участі у конференціїпросимо до 12 лютого 2018 року надіслати на електронну адресу оргкомітету Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. :

1.    Реєстраційну форму учасника конференції.

2.    Електронний варіант тез (назва файлу «Номер напряму роботи конференції»_«Прізвище доповідача» (Наприклад: 1_Іваненко.doc).

3.    Електронну копію квитанції про сплату вартості участі у конференції.

Тема листа «ІІ Всеукраїнська конференція».

Інформаційний лист

Студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук-2018»

Шановні магістранти!

1 березня 2018 р. кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін проводить студентську наукову конференцію «Студентський науковий пошук-2018».

На засіданні кафедри було вирішено, що всі магістранти 6 курсу беруть участь в конференції з метою апробації проміжних результатів своїх наукових досліджень.

Отже, Вам необхідно до 15 лютого 2018 р. підготувати тези доповіді (вимоги додаються), погодити їх зі своїми науковими керівниками та надіслати на електронну пошту О.М. Глушак:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Участь в конференції є обов’язковою (безкоштовною) та розглядається як презентація матеріалів, підготовлених за першим (теоретичним) розділом магістерської роботи.

ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Тези доповідей не повинні перевищувати двох сторінок включно із рисунками, таблицями, фотографіями, переліком літератури.

Текст тез доповіді набирати шрифтом Times New Roman на аркуші формату А4 з полями: верхнє, нижнє, праве та ліве – 2 см. Назва доповіді – напівжирним шрифтом 16 pt; прізвища авторів – нежирним 14 pt; інформація, яка стосується місця навчання авторів (назва університету, факультет, спеціальність, курс) – курсивом 12 pt; текст – 14 pt, одинарним інтервалом.

При використанні таблиць, підпис ставиться зверху над таблицею із вирівнюванням по правому краю. Формули набирати у редакторі формул MS Equation або Mathtype. Всі підписи всередині рисунків, а також формули, набирати шрифтом 14 pt. Формат файлу – *.doc, *.docх або *.rtf.

За результатами роботи конференції буде видано кафедральний електронний збірник.

Відкрита лекція «Історія інновацій в ІВМ. Еволюція в ІТ індустрії. IV технологічна революція. Епоха конгнітивних обчислень»

Istoriia innovatsii v IVM

Відкрите заняття гуртка «Використання ІКТ в освітньому процесі»

21.12.2017 року на відкритому занятті гуртка «Використання ІКТ в освітньому процесі» (керівник: Бодненко Д.М., співкерівники: Литвин О. С., Кучаковська Г.С.) відбудеться захист проектів студентів університету з використання хмарних технологій в професійній діяльності.

Проводить заняття Бодненко Д.М. Запрошуються всі бажаючі.

Початок о 15.20 .         Місце проведення _224_ ауд.(попередньо)

Майстер-клас "Медіація - секрети успіху" в межах проекту "Зустріч з лідером"

Запрошуємо Вас на майстер-клас "Медіація - секрети успіху" в межах проекту "Зустріч з лідером"!

Дата проведення: 19 грудня 2017 р.

Час проведення: 15.00 – 16.30

Місце проведення: вул. Маршала Тимошенко, 13б

Запрошений гість: Галина Єрьоменко– керівник та викладач Українського Центру Медіації [kmbs], к.ю.н. Пані Галина є медіатором, акредитованим у CEDR (Великобританія) та членом міжнародної мережі тренерів з медіації (CEDRtraners-network).

Про що будемо говорити?
1. Чому медіація може допомогти там, де не працюють інші методи?
2. Парадоксальне, але ймовірне
3. Знімаємо завісу таємниці і розвінчуємо міфи:
       ·Різниця між медіацією та іншими способами вирішення спорів і конфліктів
       ·Особливості процесу медіації
       ·Робота з інтересами

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

Більше інформації про подію Ви можете отримати тут: https://www.facebook.com/events/182070489036975/

Контактна інформація: ННЦ культури лідерства,

(044) 428-34-08