Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Анонси

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих учених і студентів «Перспективи розвитку управлінських систем в соціальній та економічній сферах України: теорія і практика»

Дата проведення: 27 жовтня 2017 року
Кінцевий термін подання матеріалів: 10 жовтня 2017 року

Запрошуємо найкреативніших науковців та практиків до участі!

Напрями роботи конференції:

1. Управління діяльністю підприємств і організацій в умовах сталого розвитку України на регіональному та галузевому рівнях.

2. Механізми державного управління в Україні: проблеми та перспективи.

3. Удосконалення механізмів управління якістю підготовки та перепідготовки фахівців в ринкових умовах.

4. Організація процесу управління на засадах лідерства.

5. Розвиток інформаційних технологій в управлінському процесі.

Інформаційний лист

Міжнародна науково-практична конференція «Відкрите освітнє е-середовище сучасного університету»

Освітній центр "Софія" запрошує випускників та вчителів до співпраці

Доброго дня!

Ми молода гімназія, що динамічно розвивається та розширюється. Починається набір дітей на наступний навчальний рік, і  у звʼязку з цим розширюємо штат працівників. Освітній центр "Софія" - це початкова школа, спеціалізована школа та гімназія. Знаходимося в Києві, Софіївська Борщагівка, вулиця Сонячна 10.  Запрошуємо ваших випускників та вчителів до співпраці.

Нам потрібні вчителі молодших класів, тьютори та вчителі предметники. Шукаємо ініціативних, талановитих,  розумних, здатних навчити та всесторонньо розвинути дітей, а також самим навчатися! Також запрошуємо вас на практику з подальшим працевлаштуванням!

Пропонуємо гарну заробітну плату, чудовий колектив та сучасні умови для праці. Наші учні найкращі у світі, приходьте та переконайтеся!

Телефон для звʼязку 067 34 38 210

Всю необхідну та цікаву інформацію про нас можете знайти за посиланням:

Засідання Стипендіальної комісії

Шановні викладачі та студенти!

В понеділок 30.01.2017 року об 14:00 в 521 аудиторії відбудеться засідання Стипендіальної комісії Факультету інформаційних технологій та управління

Склад Стипендіальної комісії Факультету інформаційних технологій та управління на 2016-2017 навчальний рік:

-       Михацька Алла Валер’янівна (голова комісії) – декан Факультету інформаційних технологій та управління;

-       Бодненко Дмитро Миколайович (секретар комісії) – заступник декана з науково-методичної та навчальної роботи;

-       Обушний Сергій Миколайович (член комісії) – заступник декана з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи;

-       Локазюк Олександра Вікторівна (член комісії) – методист навчального відділу;

-       Кучеровська Вікторія Олександрівна (член комісії) – голова Ради студентського самоврядування ФІТУ, студентка ІІІ курсу групи МАб-1-14-4.0д;

-       Зоз Вероніка Романівна(член комісії) – заступник голови Ради студентського самоврядування ФІТУ з організаційних питань, студентка ІІ курсу групи ФІКб-1-15-4.0д;

-       Білоченко Олександр Миколайович(член комісії)  – заступник голови Ради студентського самоврядування ФІТУ З напряму освіти і науки, студент ІІ курсу групи ІНб-1-15-4.0д;

-       Дроботова Лілія Ігорівна (член комісії) – представник первинної профспілкової організації Ради студентського самоврядування ФІТУ, студентка ІІ курсу групи ФІКб-1-15-4.0д;

-       Берназ Вікторія  Вадимівна (член комісії)  – провідний бухгалтер.

Адміністрація Факультету.

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси