Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Засідання Конференції трудового колективу університету

Збори трудового колективу ФІТУ

22 січня 2020 року о 10 годині в 503 аудиторії відбудуться Збори трудового колективу Факультету.

Порядок денний:

1.     Звіт декана про діяльність Факультету та оцінка діяльності декана.

2.     Обрання виборних представників від Факультету на Конференцію трудового колективу Університету.

3.     Відзначення співробітників Факультету.

4.     Різне.

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА УПРАВЛІННЯ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА

Випуск магістрів заочної форми навчання

27 грудня 2019 року о 13:00 в актовій залі корпусу Університету по вул. Тимошенка, 13-Б відбудеться випуск магістрів:
- кафедри управління, освітні програми "Державне управління" та "Управління навчальним закладом";
- кафедри комп'ютерних наук і математики, освітня програма "Інформатика".

До випускників прохання - бути на місці о 12:00 для отримання мантій.

Випуск магістрів денної форми навчання

27 грудня 2019 року о 10:00 в актовій залі корпусу Університету по вул. Тимошенка, 13-Б відбудеться випуск магістрів:
- кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки, спеціальність "Кібербезпека";
- кафедри фінансів та економіки, спеціальність "Фінанси, банківська справа та страхування";
- кафедри управління, спеціальність "Менеджмент";
- кафедри комп'ютерних наук і математики, спеціальності "Математика", "Комп'ютерні науки".

До випускників прохання - бути на місці о 9:00 для отримання мантій.

Науковий семінар «Використання інструменту Google Академія для індексації в міжнародних наукометричних рейтингах»

Дата проведення: 17 грудня 2019 року.

Час: 10.00 – 12.30

Місце проведення: ауд. 227 (вул. М. Тимошенка 13-Б)

12 17 scholar logo17 грудня 2019 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка відбудеться науковий семінар «Використання інструменту Google Академія для індексації у міжнародних наукометричних рейтингах».

У програмі семінару:

• Можливості Google Академія для університетів України.
  • Використання Google Академія для взаємодії з міжнародною науковою спільнотою.
  • Практикум ведення профілю та цитування в Google Академія.

З доповідями на семінарі виступлять провідні експерти:

Леонід Костенко, завідувач відділу бібліометрії і наукометрії Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського, кандидат технічних наук.

Антоніна Букач, cертифікована тренерка Google.

Для участі у заході просимо до 11 грудня 2019 року заповнити реєстраційну форму учасника семінару.

Контактна особа: Ольга Кузьменко (НМЦ досліджень, наукових проєктів та програм, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. )

Анонс на сайті Університету

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси