Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси

Анонси

VIІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «СУЧАСНА ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА УКРАЇНИ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ»

Тематичні напрями роботи конференції:
1. Розвиток корпоративних фінансів: проблеми та перспективи.
2. Актуальні тенденції розвитку ринків фінансових послуг в Україні.
3. Загальнодержавні фінанси в умовах євроінтеграції: зарубіжний та національний аспекти.
4. Модернізація фінансової системи України в умовах розвитку цифрової економіки.
5. Розвиток економіки міста Києва в умовах циркулярної економіки.

Посилання на подію у Facebook

Інформаційний лист

qqqq.jpeg

ІІІ Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція “Перспективи розвитку управлінських систем у соціальній та економічній сферах України: теорія і практика”

28 листопада 2019 р.

Кафедра управління Фактультету інформаційних технологій та упраління Київського університету імені Бориса Грінченка запрошує студентів, молодих науковців та всіх бажаючих долучитися до участі у конференції за наступними напрямами:

1. Управління діяльністю підприємств і організацій в умовах сталого розвитку України

2. Механізми державного управління в Україні: проблеми та перспективи

3. Удосконалення механізмів управління якістю підготовки та перепідготовки фахівців в ринкових умовах

4. Організація процесу управління на засадах лідерства

5. Розвиток інформаційних технологій в управлінському процесі

6. Проблеми та перспективи розвитку електронної комерції в умовах цифровізації економіки

Форма участі у конференції – заочна

Робочі мови: українська, англійська

Участь у конференції безкоштовна

Реєстрація

Детальну інформацію про умови учаті у конференції можна отримати в інформаційному листі.

Сподіваємося на плідну співпрацю!

Засідання стипендіальної комісії ФІТУ

Засідання стипендіальної комісії Факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка відбудеться 26 червня 2019 року о 13:00.

Порядок денний:
1. Призначення академічних стипендій студентам Факультету інформаційних технологій та управління на І півріччя 2019-2020 н.р.
2. Призначення соціальних стипендій студентам Факультету інформаційних технологій та управління на І півріччя 2019-2020 н.р.
3. Різне

Нарахування додаткових балів до рейтингу успішності студентів

dodatkovi bali

Перелік показників, документів та балів