Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Вакансія: викладач робототехніки з Lego та Minecraft

Вакансія: викладач робототехніки з Lego та Minecraft

STEM — школа Inventor пропонує роботу (підробіток для студентів) викладачем з робототехніки з Lego та Minecraft , вчителем технічних дисциплін для дітей 6-12 років

STEM — школа Inventor — цепозашкільний заклад, де діти 3−16 років навчаються задопомогою навчальних конструкторів LEGOEducation. Наша місія— розвиток і навчання дітей задопомогою інноваційних методів STEM-освіти.

STEM — школа Inventor — лідер позашкільної освіти вгалузі робототехніки, програмування таЛЕГО— конструювання.

Запрошуємо в свою команду вчителя, який викладає програмування, робототехніку, предмети суміжні з фізикою, математикою, інформатикою!

У нас для Вас чудові пропозиції:

• повна і неповна зайнятість
  • повне забезпечення методичними матеріалами (розробки, презентації)
  • навчання перед початком роботи
  • тренінги і супровід в процесі роботи
  • офіційне працевлаштування з другого місяця роботи, або за сумісництвом
  • достойна і своєчасна заробітна плата
  • бонуси і премії
  • дружній і молодий колектив
  • комфортне та технічно обладнане робоче місце

Місце роботи: Бровари, Вишгород, Буча

Якщо Ви любите і знаєте фізику, математику, інформатику та інші технічні науки, звертайтесь до нас, ми навчимо, як працювати з дітьми в STEM-напрямку. Висилайте своє резюме з фото на адресу: vynahidnyk.bro@gmail.com, або телефонуйте: