Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси ІV Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців «Інформаційні технології – 2017»

Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді учені!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців «Інформаційні технології – 2017» (ІТ-2017), яка проходитиме 18 травня 2017р.  у Київському університеті імені Бориса Грінченка (м. Київ).

В рамках конференції планується провести засідання за наступними напрямами:

1. Використання інформаційних технології в освіті: сучасність та перспективи.

2. Інформаційні технології у фундаментальних та прикладних наукових дослідженнях.

3. Апаратне та програмне забезпечення інформаційних технологій.

4. Математичне моделювання та обчислювальні методи.

Здійснити он-лайн реєстрацію можна за посиланням.

Тези просимо надсилати електронною поштою на адресу організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із поміткою "Тези на конференцію ІТ-2017".

Оргкомітет  конференції

Інформаційний лист