Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси І Всеукраїнська інтернет-конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у І Всеукраїнській інтернет-конференції «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів та комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці», яка проходитиме 19 травня 2017 року у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

В рамках конференції планується провести засідання за наступними напрямами:
1. Комп’ютерно-орієнтовні технології в освіті.
2.
Інформаційні технології у фундаментальних та прикладних дослідженнях сучасної науки.
3.
Математичне моделювання та обчислювальні методи в освіті та науці

Кращі доповіді за рішенням оргкомітету конференції будуть рекомендовані до друку в електронному фаховому журналі з педагогічних наук «Інформаційні технології і засоби навчання» (http://journal.iitta.gov.ua), що індексується у багатьох міжнародних наукометричних базах, зокрема Web of Science.

Реєстрація учасників конференції здійснюється за посиланням.
Статті просимо надсилати електронною поштою на адресу організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. із поміткою: "Стаття на І Всеукраїнську інтернет-конференцію ".

Інформаційний лист

З повагою,  оргкомітет конференції