Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Оформлення авторського права

Оформлення авторського права

Увага!!! 20 вересня 2016 р. чекають документи для оформлення авторських прав на твори від співробітників Університету.
У прикріплених файлах надсилаю:
- список необхідних документів;
- зразок довіреності на  ім"я Патук Тетяни Миколаївни (мої данні в довіреності - вказано вірно).
- бланк заяви.
- бланк заяви з коментарями як правильно її заповнювати.

Усі бажаючі подати свої заяви для отримання свідоцтв можуть попередньо надіслати їх Патук Т.М. для перевірки на пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , після чого папку з документами можна передавати у ректорат (вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2, каб. 104), попередньо попередивши  дату і час візиту за тел.: 234-41-12,  у зв"язку з тим, що відділ може працювати в іншому корпусі.

Від кількості отриманих свідоцтв на рік залежить рейтинг Унівесритету серед інших вузів, за них нараховуються бали в E-портфоліо. Також, якщо автор захоче подавати свій твір для участі у проекті, гранті - свідоцтво про авторське право додається до твору.

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Оформлення авторського права