Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Інформація для слухачів курсів ПК

Інформація для слухачів курсів ПК

Шановні директори та заступники директорів шкіл, ліцеїв, гімназій м.Києва – слухачі Програми підвищення кваліфікації керівників НЗ 2016-2017 н.р.!

Міністерство освіти і науки України щиро запрошує Вас долучитися до обговорення проблеми реформування освітньої галузі у форматі творчих груп з метою удосконалення столичної освіти та впровадження в діяльність навчальних закладів основних положень програми «Нова українська школа».

Бажаючих взяти участь в роботі творчих груп просимо надіслати дані (ПІБ, назва навчального закладу, посада, електронна адреса, контактний телефон, питання чи проблема, яку Ви готові обговорювати та запропонувати шляхи вирішення) на електронну адресу Програми підвищення кваліфікації керівників НЗм.Києва Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 25 грудня 2016 року.