Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Засідання деканату ФІТУ від 23.01.2018

Засідання деканату ФІТУ від 23.01.2018

Порядок денний засідання деканату від 23.01.2018

Початок засідання о 15:00  ауд. 520

1) Про рішення ректорату.(Михацька А.В.)

2) Про аналіз результатів анкетування " Викладач очима студентів" (Завідувачі кафедр)

3) Про опитування студентів факультету в межах  реалізації міжнародного проекту Компетенції викладача вищоїї школи в добу змін. (Прошкін В.В.)

4) Про кафедральну документацію ( вимоги та наявний стан справ). (Мельник І.Ю., завідувачі кафедр)

5) Про об'єктивність оцінювання курсових і дипломних робіт (Мельник І.Ю.)

6) Про дистанційне навчання та активізація створення Е-навчальних курсів (Мельник І.Ю., Рижко-Семенюк С.М.)

7) Про впорядкування документаціїї навчальнії частини факультету (Мельник І.Ю.)

8) Про розклад роботи центрів компетентностей у 2-му семестрі ( завідувача кафедр).

9) Про графік здачі заборгованостей студентів (Мельник І.Ю.)

10) Про  результати наради у протектора з науково-методичномуї, соціально-гуманітарної роботи та лідерства   (Обушний С.М.)

11) Про співпрацю з Київським міським центром зайнятості. (Обушний С.М.)

12) Про вартість навчання (Мельник І.Ю.)

13) Різне.