Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Засідання кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін від 04.04.2018 р.

Засідання кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін відбудеться 04 квітня 2018 року (середа), поч. о 15:10 год.
Аудиторія буде уточнена пізніше.

Порядок денний:

1. Про затвердження тем дисертаційних робіт аспірантів 1 курсу Горбатовського Д. та Бутовського Д. (науковий керівник - Морзе Н.В.)

2.Про участь делегації Університету в ознайомчому тренінгу в університеті Deusto (Іспанія) відповідно до завдань проекту Erasmus + «MoPED».
Доповідач: Гладун М.А.

3. Про профорієнтаційну роботу на період квітень-червень та вступну кампанію липень-серпень 2018.
Доповідач: Скоробрещук Г.М.

4. Про роботу Центру живої математики
Доповідачі: Астаф'єва М.М., Радченко С.П., Семеняка С.О.

5. Про активізацію участі викладачів кафедри у грантових програмах.

6. Про стан реалізації Плану виконання наукової теми кафедри на 2018 р.
Доповідач (пп.4-5): Прошкін В.В.

7. Про організацію Всеукраїнської студентської олімпіади з Програмування
Доповідач: Литвин О.С.

8. Про викладання дисциплін в режимі 50/50 дисциплін:
Доповідач: Литвин О.С.

9. Про дорожню карту якості освітнього процесу на Факультеті інформаційних технологій та управління на 2018 piк.

10. Різне