Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача (09.06.2018 та 23.06.2018)

Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача (09.06.2018 та 23.06.2018)

    Для тих, хто скучив за програмними новинками від ННЦ культури лідерства, повідомляємо: в нашій скарбниці є все, щоб ви могли опанувати професійні секрети успішної та продуктивної діяльності! І щоб підкріпити свої слова, наголосимо, що наразі триває програма «Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача». За цей час учасники модулів мали змогу розібратися з поняттям фасилітації на практиці, застосувати багато фасилітативних технік, які, безумовно, полегшують робочий процес викладача.  Також освітяни ознайомилися з коучинговими моделями і специфікою їх використання, взяли участь у коучинговій сесії. Ще однією з актуальних тем, над якими працювали викладачі, це – впровадження ІКТ для організації взаємодії зі студентами і колегами. Це те, що об’єднує визнаних фахівців і молодих спеціалістів у творчому навчальному дуеті. Але на цьому не вичерпуються усі питання професійного розвитку викладачів і попереду найцікавіше!
 
   Тому пропонуємо вже цієї суботи (9 червня) долучитися до модуля «Методи активного викладання та навчання», який проведе кандидат психологічних наук, тренер-психолог Неля Лебідь.
А 23 червня запрошуємо відвідати модуль кандидата психологічних наук, тренера-психолога Юлії Бреус за темою «Моделювання і проведення занять у формі тренінгу».
Не зволікайте, приєднуйтесь до команди завзятих та енергійних викладачів, які розширюють власні професійні горизонти!
Група вже майже набрана, залишилося кілька місць.
 
 
321

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача (09.06.2018 та 23.06.2018)