Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Колеги, вітаємо з Днем працівників освіти України

Колеги, вітаємо з Днем працівників освіти України

Шановні освітяни!

Факультет Інформаційних Технологій та Управління вітає Вас із професійним святом!

Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю, за великий талант і покликання нести мудрість і знання у  маси, за любов до студентів і Рідного Краю.

Ваші серця завжди наповнені співчуттям, добротою і милою приємністю.

Цими чудовими якостями Ви щедро ділитесь із студентами.

Вам вірять, Вас люблять і шанують. Ви здійснюєте зв’язок часів, продовжуючись у своїх учнях.

Бажаємо Вам, дороги викладачі, відчуття повноти і неповторності життя, здоров’я, невичерпних творчих сил, натхнення, щастя і довгої людської пам’яті.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх Ваших починаннях будуть супутниками успіх і удача!

Результат пошуку зображень за запитом "з днем працівника освіти"