Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Зустріч з представниками Інституту міжнародної освіти

Зустріч з представниками Інституту міжнародної освіти

 

Шановні колеги!

Запрошуємо на зустріч з представниками Інституту міжнародної освіти, які проведуть презентацію Програми академічних обмінів імені Фулбрайта для молодих дослідників Fulbright Research and Development Program.

Захід відбудеться 14 лютого 2019 року за адресою: Київський університет імені Бориса Грінченка, вул. Маршала Тимошенка, 13-Б, ауд. 407.

Ви дізнаєтесь про можливості, що надає Програма, умови участі у конкурсі на отримання фулбрайтівських стипендій для стажування та проведення досліджень в університетах США.

Fulbright Research and Development Program - проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Зустріч з представниками Інституту міжнародної освіти