Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Міжнародний День числа Пі в Київському університеті імені Бориса Грінченка

Міжнародний День числа Пі в Київському університеті імені Бориса Грінченка

14 березня 2019 Київський університет імені Бориса Грінченка, Інститут математики НАН України, Київський академічний університет, НЦ "Мала академія наук України" та КПНЗ "Київська Мала академія наук учнівської молоді" проводять Міжнародний день числа «Пі».
Запрошуємо всіх долучитись: студентів, учнів, викладачів, вчителів. Планується дуже цікава програма: турніри, квести, майстер-класи, науково-популярні лекції.

Починаємо о 14:00 год.- частина І, о 15:30 год. - частина ІІ.
Місце зустрічі - вул. Тимошенка 13-б.
До речі, для участі не потрібно досконало знати математичні формули і теореми, досить вміти логічно мислити, мати хороший настрій і прагнення до перемоги!
З нетерпінням чекаємо!
Pi-day poster page-0001