Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Програма освітнього лідерства для керівників закладів середньої освіти України

Програма освітнього лідерства для керівників закладів середньої освіти України

Шановні колеги!

Запрошуємо долучитися до роботи Академії лідерства програми освітнього лідерства для керівників закладів середньої освіти України.

Програма складається з шести змістовних модулів, проходження яких надає можливісь отримати сертифікат (150 год.):

Модуль 1. Реалізація партнерської взаємодії у роботі керівника ЗСО (1 листопада 2017 р.).

Модуль 2. Емоційна компетентність керівників ЗСО (22 листопада 2017 р.).

Модуль 3. Побудова ефективної команди у ЗСО (13 грудня 2017 р.).

Модуль 4. Мотивація в діяльності керівника: виклики та можливості (17 січня 2018 р.).

Модуль 5. Управління змінами в сучасній освіті (7 лютого 2018 р.).

Модуль 6. Інноваційні комунікативні технології в роботі керівника ЗСО (28 лютого 2018 р.).

Кількість місць обмежена - 15 осіб.

Детальна інформація доступна на сторінці події у мережі Facebook.
Обов'язкова реєстрація  за посиланням.