Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук-2018»

Студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук-2018»

Шановні магістранти!

1 березня 2018 р. кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін проводить студентську наукову конференцію «Студентський науковий пошук-2018».

На засіданні кафедри було вирішено, що всі магістранти 6 курсу беруть участь в конференції з метою апробації проміжних результатів своїх наукових досліджень.

Отже, Вам необхідно до 15 лютого 2018 р. підготувати тези доповіді (вимоги додаються), погодити їх зі своїми науковими керівниками та надіслати на електронну пошту О.М. Глушак:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Участь в конференції є обов’язковою (безкоштовною) та розглядається як презентація матеріалів, підготовлених за першим (теоретичним) розділом магістерської роботи.

ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ

Тези доповідей не повинні перевищувати двох сторінок включно із рисунками, таблицями, фотографіями, переліком літератури.

Текст тез доповіді набирати шрифтом Times New Roman на аркуші формату А4 з полями: верхнє, нижнє, праве та ліве – 2 см. Назва доповіді – напівжирним шрифтом 16 pt; прізвища авторів – нежирним 14 pt; інформація, яка стосується місця навчання авторів (назва університету, факультет, спеціальність, курс) – курсивом 12 pt; текст – 14 pt, одинарним інтервалом.

При використанні таблиць, підпис ставиться зверху над таблицею із вирівнюванням по правому краю. Формули набирати у редакторі формул MS Equation або Mathtype. Всі підписи всередині рисунків, а також формули, набирати шрифтом 14 pt. Формат файлу – *.doc, *.docх або *.rtf.

За результатами роботи конференції буде видано кафедральний електронний збірник.

Програма студентської наукової конференції «Студентський науковий пошук-2018»