Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Засідання кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін від 14.03.2018 р.

Засідання кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін відбудеться 14 березня 2018 року (середа), поч. о 13:15 год.
Аудиторія буде уточнена пізніше.

Порядок денний:
1. Про затвердження теми аспіранта 1 курсу Вєтчаніна Євгена Сергійовича, наук. керівник – к.п.н., доцент, професор кафедри Жильцов О.Б.: «Використання інформаційно-комунікаційних технологій у профорієнтаційній роботі з учнями старших класів».
Доповідач: аспірант Вєтчанін Є.С.

2. Про результати навчальної практики студентів 1-х курсів спеціальностей «Математика» та «Комп’ютерні науки».
Доповідачі: Семеняка С.О., Співак С.М.

3. Затвердження екзаменаційно-залікових матеріалів до третього атестаційного тижня
Доповідач: Машкіна І.В.

4. Затвердження програм та екзаменаційних матеріалів до кваліфікаційних екзаменів за спеціальностями «Інформатика» та «Математика», 4 курс.
Доповідачі: Бушма О.В., Астаф’єва М.М.

5. Про результати конференції «Студентський науковий пошук – 2018».
Доповідач: Глушак О.М.

6. Про відвідування занять студентами та можливі способи його активізації.
Доповідач: Литвин О.С.

7. Про використання корпоративної пошти.
Доповідач: Рижко-Семенюк С.М.

8. Про проведення Міжнародного дня числа пі.
Доповідач: Астаф’єва М.М.

9. Про організацію та проведення ІІ Всеукраїнської конференції «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці» 28 березня 2018 р.
Доповідачі: Прошкін В.В., Бодненко Д.М.

10. Про норми часу для планування та обліку навчальної, методичної, наукової й організаційної роботи науково-педагогічних працівників університету.
Обговорення наказу № 95 та змін до нього.
Доповідач: Литвин О.С.
11. Різне