Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Архів Засідання кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін від 12.06.2018 р.

Дата: 12.06.2018 р.

Час проведення: 10.00

Аудиторія: 414

Порядок денний:

1. Дисертації Гладун Марії Анатоліївни на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Тема дисертаційного дослідження:
РОЗРОБКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ОСВІТНІХ РЕСУРСІВ ПРИ НАВЧАННІ ОСНОВАМ ІНФОРМАТИКИ УЧНІВ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Науковий керівник: Морзе Наталія Вікторівна, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України

2. Дисертації Співак Світлани Михайлівни на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.10 – інформаційно-комунікаційні технології в освіті.

Тема дисертаційного дослідження:

ПРОЕКТУВАННЯ ХМАРООРІЄНТОВАНОГО НАВЧАЛЬНОГО СЕРЕДОВИЩА ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІНФОРМАТИКИ

3. Різне