Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Майстер-клас «LearningApps – можливості використання в освітньому процесі»

Майстер-клас «LearningApps – можливості використання в освітньому процесі»

Дата:03 грудня 2018 р.

Час: 13:40-15:20.

Місце: вул. Маршала Тимошенко 13-б, ауд. 224

Модераторзаходу: Сабліна Милана Андріївна, викладач кафедри комп’ютерних наук і математики факультету інформаційних технологій та управління.

Запрошуємо всіх науково-педагогічних працівників Університету.

На майстер-класі, Ви зможете:

• спробувати використати онлайн-сервіс LearningApps в освітньому процесі;
  • попрацювати із шаблонами сервісу та його основними складовими;
  • створювати власні інтерактивні вправи до своїх навчальних дисциплін.

Для участі у майстер-класі просимо до 30 листопада 2018 року заповнити реєстраційну форму учасника майстер-класу перейшовши за посиланням (кількість місць обмежена).

Контакти:

Сабліна М.А., викладач кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління.

Тел.: (044) 461-02-32.