Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Шановні студенти, аспіранти, докторанти і молоді учені! VІ Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців "ІТ-2019"

Запрошуємо Вас взяти участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих науковців "ІТ-2019", яка відбудеться 16 травня 2019 року.

В рамках конференції плануються засідання за наступними напрямами:

1.   Використання інформаційних технологій в освітіта науці.
2.   Апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій.
3.   Математичне моделювання та обчислювальні методи.

Реєстрація учасників конференції здійснюється за
посиланням.

Тези просимо надсилати електронною поштою на адресу організаційного комітету: conference-it@kubg.edu.ua із поміткою: "ІТ-2019"