Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Місяць

Травень 2018

Четвер, 31 Травень 2018

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. II Міжнародна науково-практична конференція «Фінансові механізми інноваційного економічного розвитку України в умовах євроінтеграції»

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, докторанти! Запрошуємо взяти участь у роботі II Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансові механізми інноваційного економічного розвитку України в умовах євроінтеграції», що відбудеться 31 травня 2018 р. в Київському університеті імені Бориса Грінченка (Україна)

Середа, 30 Травень 2018

Засідання Вченої ради Факультету інформаційних технологій та управління з кадрових питань

Субота, 26 Травень 2018

Інформаційно-комунікаційні технології у роботі викладача

26 травня 2018 кандидат педагогічних наук, експерт в області ІКТ, Лілія Варченко-Троценко радо поділиться своїми знаннями і надасть цінні поради щодо застосування технології Веб 3.0 в роботі викладача. Разом визначимо траєкторію Вашого професійного розвитку як викладача-сучасника, котрий обирає шлях до самовдосконалення та інформаційно-технологічної грамотності.Чекаємо на Вас на модулі "Інформаційно-комунікаційні технології у роботі викладача"!

Четвер, 24 Травень 2018

ФЕСТИВАЛЬ НАУКИ. Конкурс науково-практичних проектів

24 травня о 15.20 у 521 відбудеться конкурс науково-практичних проектів, який організовано в межах роботи Центру основ управління.

Понеділок, 21 Травень 2018

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Місяць