Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Рік

П'ятниця, 21 Вересень 2018

«BLOCKCHAIN: ПОГЛЯД ВЧЕНИХ»

Провідні науковці України та світу 24 жовтня зберуться в Київському університеті імені Бориса Грінченка, щоб обговорити можливості інноваційної технології Blockchain, яка вже переросла рівень платіжної системи і стала зручним інструментом для організації та ведення бізнесу.

П'ятниця, 14 Вересень 2018

«Програма освітнього лідерства для освітян з сертифікатом»

Ця осінь дарує нам неймовірні події, які збагатять і забарвлять наше професійне життя новими кольорами натхнення, креативності та мотивації. Пропонуємо приєднатись до команди ініціативних освітян у Програмі освітнього лідерства - програмі підвищення кваліфікації із сертифікацією (75 год). Кожний модуль триватиме 2 дні з 10:00 до 17:00. Вартість участі у програмі - 2400 грн. Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/UM rFka Реквізити будуть надіслані після реєстрації.

Понеділок, 10 Вересень 2018

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Рік