Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Рік

Четвер, 29 Листопад 2018

Вівторок, 27 Листопад 2018

Середа, 14 Листопад 2018

Програма підвищення кваліфікації для керівників ЗСО з сертифікатом ( 75год.) Рівень 2

Шановні випускники програми освітнього лідерства для керівників ЗСО! Запрошуємо Вас приєднатись до нової програми освітнього лідерства для керівників ЗСО. Рівень 2 із можливістю отримати сертифікат (75 год.).

Понеділок, 12 Листопад 2018

Зустріч із професором Державного університету штату Нью-Йорк у Стоуні Брук Романом Самуляком

П'ятниця, 09 Листопад 2018

Майстер-клас «LearningApps – можливості використання в освітньому процесі»

Вівторок, 06 Листопад 2018

Майстер-клас: "Коучинг: від управління освітнім проектом до усвідомленості життя"

У рамках проекту «Зустріч з лідером» запрошуємо Вас долучитись до майстер-класу Анни Брайковської «Коучинг: від управління освітнім проектом до усвідомленості життя».

П'ятниця, 26 Жовтень 2018

Середа, 24 Жовтень 2018

«BLOCKCHAIN: ПОГЛЯД ВЧЕНИХ»

Провідні науковці України та світу 24 жовтня зберуться в Київському університеті імені Бориса Грінченка, щоб обговорити можливості інноваційної технології Blockchain, яка вже переросла рівень платіжної системи і стала зручним інструментом для організації та ведення бізнесу.

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Рік