Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Рік

Середа, 28 Березень 2018

ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Теоретико-практичні проблеми використання математичних методів і комп’ютерно-орієнтованих технологій в освіті та науці»

Шановні науковці, викладачі, аспіранти, докторанти! Запрошуємо Вас 28 березня 2018 року взяти участь у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНІ ПРОБЛЕМИ ВИКОРИСТАННЯ МАТЕМАТИЧНИХ МЕТОДІВ І КОМП’ЮТЕРНО-ОРІЄНТОВАНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ОСВІТІ ТА НАУЦІ»

Четвер, 01 Березень 2018

Студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук-2018»

1 березня 2018 р. кафедра інформаційних технологій і математичних дисциплін проводить студентську наукову конференцію «Студентський науковий пошук-2018».

Четвер, 18 Січень 2018

Гостьова лекція "Євроремонт української держави"

Запрошуємо Вас відвідати гостьову лекцію "Євроремонт української держави" Володимира Удовиченка, голови Координаційної ради Фонду сприяння місцевому самоврядуванню України, Президента Всеукраїнського громадського об'єднання "Клуб мерів", представника України в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи, доктора економічних наук, професора.

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Анонси Рік