Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Закінчення програми "Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача"

 

    23 червня 2018р. в ННЦ культури лідерства відбувся останній модуль програми «Інноваційні комунікативні технології у роботі викладача»  - «Моделювання і проведення занять у формі тренінгу».

    Тренером виступила Жанна Савич, психолог, тренер.

    Дякуємо учасникам за активну роботу, готовність вчитися та мотивацію покращити сучасну освіту.

    Відгук учасниці Долженкової Наталії: …Так чому ж сьогодні потрібен цей вид роботи? Я можу твердо сказати, що ТРЕНІНГ - не тільки інноваційно та практично, але й абсолютно нова форма активного навчання, що поєднує теорію та відпрацювання отриманих навичок на практиці. Після сьогоднішнього дня МАЮ чітке розуміння тренінгового процесу, пізнання себе і навколишнього світу завдяки "ПІРАМІДІ ПІЗНАННЯ", методів, прийомів, структури тренінгових занять і вправ, які є невід'ємною частиною цього процесу. Адже, Посередній вчитель розповідає. Хороший вчитель пояснює. Чудовий вчитель показує. Геніальний учитель надихає...ТОЖ РУХАЙСЯ У ПРАВИЛЬНОМУ НАПРЯМКУ САМОРОЗВИТКУ ТА САМОВДОСКОНАЛЕННЯ!»

 

 

Вітаємо випускників кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін із успішною атестацією!

     Минув черговий навчальний рік і кафедра інформаційних технологій випускає аж п’ять груп: магістри і бакалаври спеціальностей «Математика», «Інформатика» та «Комп’ютерні науки та інформаційні технологій».

Бажаємо нашим випускниками достойного життєвого шляху, успіхів і звершень!

    А випускників-бакалаврів запрошуємо на магістерські програми кафедри за спеціальностями «Комп’ютерні науки» і «Математика».

vitaemo

Науково-методичний семінар кафедри ІТМД

    В рамках міжнародного проекту за підтримки Erasmus+ КА2 «Модернізація педагогічної вищої освіти з використанням інноваційних інструментів викладання» (MoPED) 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP група учасників від Київського університету імені Бориса Грінченка, що є учасником даного проекту, ознайомилась з досвідом роботи Університету Кіпру http://kubg.edu.ua/prouniversitet/news/podiji/5509-navchalnyi-vizyt-do-universytetu-kipru.html. Одна з цікавих тем, що була представлена в межах навчального візиту, – «The Use of Digital Technologies in Mathematics Education».

    21 червня 2018 року В.П. Вембер, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін провела семінар на тему: «Використання цифрових технологій для математичної освіти» для викладачів і студентів кафедри.

    Вхідне опитування про програмні засоби та онлайнові ресурси для математичної освіти було проведено з використанням власних мобільних пристроїв учасників, відповіді відображені на віртуальній дошці. Опитування показало, що більшість ресурсів, які використовують європейські партнери, мало відомі в нашому Університеті.

 Учасники з інтересом ознайомилися з можливостями представлених онлайнових сервісів та математичних бібліотек, зокрема https://www.nctm.org, http://nlvm.usu.edu, http://www.multiplication.com, https://mathematics.library.cornell.edu, https://www.explorelearning.com .

Детальне дослідження можливостей та напрямків використання даних ресурсів може стати предметом подальших наукових пошуків.

    З інформацією та звітом про проведений семінар можна також ознайомитися на сайті проекту MoPED: http://moped.kubg.edu.ua/khronolohiia-podii/seminar-vykorystannia-tsyfrovykh-tekhnolohii-dlia-matematychnoi-osvity/

 

Кафедра фінансів та економіки розпочала підготовку слухачів від Київського міського центру зайнятості за напрямком «Бухгалтер-експерт»

    В рамках договору з Київським міським центром зайнятості кафедра фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управління 20 червня  2018 р. розпочала підготовку слухачів за напрямком «Бухгалтер-експерт». Забезпечення професійного навчання слухачів здійснюватиметеся за дванадцятьма дисциплінами бухгалтерсько-аналітичного спрямування провідними викладачами кафедри з використанням новітніх практико-орієнтованих методів навчання та інформаційних технологій.

    З початком навчання слухачів привітав завідувач кафедри фінансів та економіки доктор економічних наук професор Рамський А.Ю., який розповів про місію та ключові цінності університету та побажав слухачам плідного навчання та особистого розвитку. В перший день навчання слухачам було презентовано інформацію про рейтинг університету, його корпоративну культуру та візію. Також слухачі ознайомились з основними напрямками підготовки факультету інформаційних технологій та управління, пройшли анкетування та первинне тестування, ознайомились з програмою навчання, пройшли початковий тренінг з техніки пошуку роботи та здійснили екскурсію по корпусу університету.

Студенти І курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» відвідали Музей грошей Національного банку України

    14 червня 2018 року студенти І курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з куратором Фещук Марією Юріївноюта професором кафедри Лойко Валерією Вікторівною, відвідали Музей грошей Національного банку України.

    Захід дозволив зануритися в найважливіші робочі моменти Центрального банку, детальніше ознайомитися з процедурою емісії грошей. Експозиції музею розповідають про грошовий обіг на українських землях з давніх часів і до сьогоднішніх днів. У ньому представлені примітивні форми грошей, античні, середньовічні монети, гроші Російської імперії, банкноти Української народної республіки, а також гроші радянського періоду і сучасної незалежної України.

Особливо цікавою для відвідувачів виявилася повна колекція пам’ятних та ювілейних монет незалежної України. У колекції зібрані монети, що присвячені видатним особистостям, історичним подіям, знакам зодіаку, тваринам. Найвражаючою виявилася півкілограмова золота монета Євро-2012 номіналом 500 грн. і сучасною вартістю понад 600 тис. грн. Їх всіх карбують на банкнотно-монетному дворі НБУ із застосуванням надсучасних технологій.

      І на завершення кожен бажаючий виготовив собі пам’ятний подарунок – власноруч виковану сувенірну монету.

Екскурсія до Банку інвестицій та заощаджень

    12 червня 2018 року студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» разом з куратором Фещук Марією Юріївною, відвідали «Банк інвестицій та заощаджень», де виступили начальник та заступник начальника відділення Літвінов Валерій Анатолійович та Ковач Тетяна Антонівна.

    «Банк інвестицій та заощаджень» - це банк, який майже 12 років працює на українському фінансовому ринку і надає високоякісні банківські послуги, як приватним, так і корпоративним клієнтам. Банк постійно удосконалює сервіс, використовуючи індивідуальний підхід до кожного клієнта.

    Зустріч зі студентами було організовано в рамках проходження адаптаційної практики та започаткування співпраці керівників відділення банку з фахівцями кафедри «Фінансів та економіки» ФІТУ. Відкриваючи зустріч, начальник відділення «Банк інвестицій та заощаджень» Літвінов Валерій Анатолійович привітав присутніх. Заступник начальника відділення «Банк інвестицій та заощаджень» Ковач Тетяна Антонівна розповіла про програми й продукти банку, найбільш цікаві для студентів.

Зокрема про:

  • Правила надання банківських послуг
  • Умови функціонування Поточних і Карткових рахунків
  • Умови функціонування банківських вкладів  та обслуговування вкладних (депозитних) рахунків
  • Параметри депозитів
  • Умови надання Овердрафтів на карткові рахунки
  • Умови надання Овердрафтів на карткові рахунки в рамках зарплатно-карткового проекту

    Студенти отримали приємні враження від екскурсії, цікавились питаннями працевлаштування, навчання та стажування в банку. У результаті зустрічі було домовлено про проходження виробничої та переддипломної практики студентами спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» на базі Банку«Інвестицій та заощаджень».

    Кафедра висловлює щиру подяку працівникам банку та особисто за дуже привітне та відповідальне ставлення проведення екскурсіїначальнику та заступнику начальника відділення Літвінов Валерій Анатолійович та Ковач Тетяна Антонівна.

Методи активного викладання та навчання

 

     Недивлячись на чудові літні дні, які приваблюють легким подувом безтурботності та замріяності, наші колеги присвятили свій час саморозвитку та самореалізації на модулі «Методи активного викладання та навчання» 9 червня 2018р.. Тренером виступила кандидат психологічних наук, психолог NeliaLebid.

    З успіхом викладачі опанували метод кейсів, ознайомилися з нюансами колажування, візуалізації, спробували на собі сторітелінг, зрозуміли перспективи впровадження ділових та рольових ігор у процес навчання.

    Безліч емоцій, купа висновків, особисті яскраві враження не залишають наших викладачів у спокою, а мотивують на подальшу активну участь у створенні єдиного прогресивного освітнього середовища. Тож чекаємо наших колег на нову зустріч на модулі «Моделювання і проведення занять у формі тренінгу» 23 червня 2018р. Бажаємо Вам втілювати свої плани сміливо й невідступно!

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події