Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Екскурсія до Мистецького Арсеналу: музей новин до 20-річчя ТСН

Екскурсія до Мистецького Арсеналу: музей новин до 20-річчя ТСН

          17 березня 2017 року з метою реалізації практикоорієнтованого підходу у підготовці на спеціальності 6.030601 «Менеджмент»  відбулась екскурсія для студентів 3 та 4 курсу до Мистецького Арсеналу: музей новин до 20-річчя ТСН.

          Протягом екскурсії студенти ознайомились з процессом: вироблення новин, розрахунку рейтингів ТВ-програм. Кожен мав можливість відчути себе: ведучим, репортером та свідком із найважливіших подій в історії сучасної України.

Представники факультету в освітніх закладах Богуслава

Представники факультету в освітніх закладах Богуслава

        В рамках профорієнтаційної роботи 17 березня 2017 року представники Факультету інформаційних технологій та управління відвідали освітні заклади міста Богуслав Київської області.

        Проведено зустрічі з учнями 10-11 класів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів №№ 1-3 та випускниками Богуславського педагогічного коледжу ім. І.С. Нечуя-Левицького. Під час зустрічей заступник декана факультету Бодненко Д.М., завідувач кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Литвин О.С., доцент кафедри Семеняка С.О. та старший викладач кафедри фінансів та економіки Казак О.О. зосередили увагу на потребах сучасного ринку праці, вимогах та особливостях вступної кампанії 2017 року і перспективах здобування фаху в Київському університеті імені Бориса Грінченка на спеціальностях факультету (менеджмент, комп’ютерні науки, математика, фінанси, банківська справа і страхування). Жвавий інтерес у слухачів викликала інформація про нову освітню стратегію, яка запроваджується в Університеті з нового навчального року і обіцяє переваги для наших випускників у майбутньому працевлаштуванні. Учні також цікавилися умовами навчання, побуту студентів ФІТУ та організацією їх дозвілля.

Всі присутні були запрошені на індивідуальні дні відкритих дверей факультету.

      Сподіваємося на зустріч з майбутніми абітурієнтами в липні!

 

 

 

Факультет активізує профорієнтацію молоді

       15 березня 2017 року в Деснянському районі м. Києва на базі Економіко-правового ліцею проводився семінар заступників директорів шкіл з навчально-виховної роботи та керівників методичних об’єднань природничо-математичного циклу за темою «Управління навчально-виховним процесом з використанням інформаційно-комунікаційних технологій».

       Участь у проведені семінару взяла доцент кафедри управління Панченко Алла Гнатівна з виступом на тему «Паланування діяльності навчального закладу з використанням сервісів Google».

      Також ознайомила учасників семінару з можливостями навчання учнів-випускників ЗНЗ та керівників ЗНЗ на спеціальностях Факультету інформаційних технологій та управління.

       Доцент кафедри управління Панченко Алла Гнатівна розповіла учням та керівників ЗНЗ про різні аспекти університетського життя – історію університету, особливості навчання та дозвілля студентів і обговорили новації вступної кампанії 2017 року в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

      На завершення профорієнтаційної зустрічі заступник директора з навчально-виховної роботи економіко-правового ліцею II-III ступенів Деснянського району міста Києва Лисенко Т.І. висловила глибоку вдячність кафедрі управління за лекцію для школярів і учасників семінару із проблем вступної кампанії 2017року і за цікаве представлення специфіки академічної атмосфери та навчання в університеті та підписали договір про співпрацю.

 

Військова підготовка за програмою офіцерів запасу

        16 березня 2017 року на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулась зустріч студентів з деканом факультету підготовки офіцерів запасу, кандидатом технічних наук, доцентом, полковником запасу Марценківським Вадимом Тадеушевичем.

       Він розповів про переваги навчання за програмою підготовки офіцерів запасу з присвоєнням первинного офіцерського звання за військово-обліковими спеціальностями для нашого факультету «Математичне та програмне забезпечення функціонування автоматизованих систем» та «Фінансове забезпечення і економіка бойової та господарської діяльності військ (сил)».

       Після закінчення навчання випускники мають можливість отримати первинне офіцерське звання. Ті, хто виявлять бажання поступити на навчання, пройдуть конкурсний відбір під час якого будуть враховуватися рівень успішності навчання студента у ВНЗ, придатність до військової служби за станом здоров’я, професійно-психологічні якості, засвоєння програми допризовної підготовки, а також рівень фізичної підготовки. Навчання здійснюється протягом двох років один раз на тиждень.

    З більш детальною інформацією можна ознайомитись в навчальному відділі факультету (ауд. 519).

 

Засідання наукового гуртка «Фінансовий аналітик» на Факультеті інформаційних технологій та управління

        15 березня 2017 року на Факультеті інформаційних технологій та управління науковим гуртком «Фінансовий аналітик» було організовано круглий стіл «Фінансова система України: інновації та перспективи розвитку».

        Відкрила семінар керівник наукового гуртка к.е.н., доцент кафедри фінансів та економіки Васечко Людмила Іванівна. В обговоренні актуальних питань розвитку фінансової системи України сучасності прийняли участь студенти третього та п’ятого курсів напряму підготовки «Фінанси і кредит»: Зателепа Ганна, Тарас Володимир, Дзісяк Юлія, Пліскін Іван, Музальова Юлія та інші. Зокрема, було висвітлено такі питання як актуальні проблеми модернізації фінансової системи України, тенденції інноваційного розвитку банківської системи, фінансові інновації у забезпеченні розвитку фінансового ринку в умовах глобалізації.

         В цілому круглий стіл пройшов у жвавій дискусії та в дружній атмосфері.

 

Miss&Mister FITU - 2017

Miss&Mister FITU - 2017

       14 березня 2017 року на Факультеті відбулось свято ніжності та краси - Miss&Mister FITU.
Отже, Miss FITU стала чарівна Пильцова Анастасія (спеціальність "Інформатика", група ІНб-1-16-4.0д)
Вітаємо з перемогою!!!
 
Почесний титул Віце-міс отримала - Мишньова Олена!
 
Вітаємо усіх дівчат та бажаємо завжди бути такими ж чарівними як і сьогодні!
 
 

 

Студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук – 2017»

Студентська наукова конференція

«Студентський науковий пошук – 2017»

 

          14 березня 2017 р. на кафедрі інформаційних технологій і математичних дисциплін відбулася студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук – 2017», в якій взяли участь магістранти 6 курсу спеціальностей «Інформатика», «Соціальна інформатика» та «Математика».

          Із вітальним словом до учасників заходу звернувся В.В. Прошкін, доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін. Під час доповідей магістранти продемонстрували проміжні результати своїх наукових досліджень. За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник тез «Студентський науковий пошук – 2017».

Дякуємо учасникам конференції за конструктивний науковий діалог!

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події