Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Всеукраїнський захід "Молодіжна політика в Україні"

Доцент кафедри управління, Акіліна Олена Володимирівна, 28-29 серпня 2019 року прийняла участь у всеукраїнському заході "Молодіжна політика в Україні: патнерство та перспективи розвитку", який відбувся у м. Вінниця. Його організаторами були Міністерство молоді та спорту України та Вінницька обласна державна адміністрація.
Метою цього заходу була координація співпраці, обмін досвідом та кращими практиками молодіжної роботи між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою підвищення якості та ефективності молодіжної політики в регіонах України.
Молодіжна політика є складовою частину наукової теми кафедри управління «Удосконалення механізмів управління в економічній та соціальній сферах міста Києва», а багаторічна співпраця Акіліної О.В. з Міністерством молоді та спорту дає можливість працівникам кафедри управління бути долученими до останніх новацій по цій тематиці, а також до  апробації своїх наукових розробок. 

 

Участь студентів-менеджерів у міжнародному освітньому форумі

 

Початок роботи Центру реінжинірингу бізнес-процесів, ознаменувався надзвичайно цікавою подією. Мова йде про запрошення студентів 3 курсу спеціальності «Менеджмент» на Міжнародний освітній форум Facing the Futur. Чи можна ефективно перебудовувати бізнес-процеси не розуміючи яке майбутнє чекає на світовий бізнес та суспільство? Міжнародний освітній форум Facing the Future — подія, що була присвячена пошуку відповіді на це запитання. Серед учасників форуму — відомі фахівці з економіки, політики, психології та бізнесу. Спеціальні гості — Кристофер Корді, ДжитендерСехдев, а також автор міжнародних бестселерів «Homo Deus» і «21 урок для 21-го століття» Ювал Ной Харарі. Отже, це була можливість зустрітися з провідними мислителями сучасності! Саме участь у таких заходах забезпечує формування у студентів мета-компетентностей, які є надзвичайно важливими

Участь студентів-менеджерів у міжнародн...
Участь студентів-менеджерів у міжнародн...
Участь студентів-менеджерів у міжнародн...

 

Студентка ФІТУ на Всеукраїнському форумі "Молодіжні сходини в Кам'янець-Подільській фортеці"

Студентка 3 курсу «Менеджмент» Батрак Олена виграла відбір у Проекті «Молодіжна столиця України», який ініційований Міністерством молоді та спорту, на участь у Всеукраїнському форумі "Молодіжні сходини в Кам'янець-Подільській фортеці", що відбувся 13-14 вересня 2019 року. В рамках цього молодіжного форуму дівчата та юнаки зі всіх куточків України випробовували себе за трьома напрямками - «соціо та економіка», «культура і креативність» та «політика». Цікаві лекції, майстер-класи, круглі столи, воркшопи та кінофестиваль - це все об’єднала в собі та додала певної високої енергетики атмосфера Кам’янець-Подільської фортеці. Співпраця кафедри управління з Міністерством молоді та спорту дозволяє успішно впроваджувати завдання нової освітньої стратегії. Ми виховуємо активну молодь, лідерів, що розуміють можливості своєї участі в процесах децентралізації, які відбуваються в країні, й активно долучаються до заходів запропонованих Міністерством.

Студентка ФІТУ на Всеукраїнському форумі...
Студентка ФІТУ на Всеукраїнському форумі...

Профорієнтаційний захід кафедри управління

11 вересня 2019 року доцентом кафедри управління Акіліною Оленою Володимирівною у приміщенні Київської обласної державної адміністрації було проведено лекцію на тему «Стратегічне планування та управління змінами». Ця лекція передбачена в рамках завдань профорієнтаційної роботи на спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

 

Профорієнтація 11 вересня 2019 року доце...
Профорієнтація 11 вересня 2019 року доце...

Гостьова лекція Ярослави Бойко

9 вересня 2019 р. в рамках підписаної тристоронньої Угоди про співпрацю між Департаментом інформаційно-комунікаційних технологій (КМДА), громадською організацією «СМАРТ СІТІ ХАБ» та Київським університетом імені Бориса Грінченка, на факультеті інформаційних технологій та управління Університету Грінченка відбулась гостьова лекція координатора проекту KyivSmartCityЯрослави Бойко на тему «Smart технології. Тренди сучасних міст».

Усі фото – тут.

Організаційна зустріч з першокурсниками

69548552 2639463779410895 7959647866434093056 o 69326813 2639464586077481 2306859241425600512 o 70264531 2639463612744245 6149246256985145344 o

30 серпня на Факультеті інформаційних технологій та управління відбулася організаційна зустріч з першокурсниками. Відкрила захід декан ФІТУ А.В. Михацька. Алла Валер’янівна представила першокурсникам керівників кафедр і основних підрозділів факультету.

З привітаннями та добрими побажаннями до нових студентам МШЕ МГУ звернулися:

Заступник декана ФІТУ з науково-методичної та навчальної роботи І.Ю. Мельник. Ірина Юріївна розповіла про організацію навчального процесу на факультеті, про його особливості, про програми, що реалізуються в бакалавраті та магістратурі, про перспективи розвитку, побажала першокурсникам цікавого життя в стінах Київського університету.

Заступник декана ФІТУ з науково-педагогічної та соціально-гуманітарної роботи С.М. Обушний.

Заступник декана ФІТУ з наукової роботи та міжнародного співробітництва О.В. Штепа.

Завідуюча кафедрою управління, доктор економічних наук, доцент Л.М. Ільїч.

Завідувач кафедрою фінансів та економіки, доктор економічних наук, доцент А.Ю. Рамський

Завідуюча кафедрою комп’ютерних наук і математики, кандидат фізико-математичних наук О.С. Литвин.

Завідувач кафедрою інформаційної та кібернетичної безпеки, доктор технічних наук, професор В.Л. Бурячок.

Голова Ради студентського самоврядування ФІТУ, магістр 1 курсу Олександр Білоченко

Потім першокурсникам були запрошені на загальноуніверситетську Посвяту в першокурсники, яка в цьому році відбудеться 31 серпня на Співочому полі в Києві.

Після завершення урочистого заходу студенти першокурсники познайомилися з кураторами, навчальними аудиторіями ФІТУ та бібліотекою університету.

Вітаємо всіх першокурсників ФІТУ 2019 року з початком нового етапу в їхньому житті і від душі бажаємо їм успіхів у навчанні, добрих, світлих, плідних студентських років, наповнених творчістю!

 Усі фото – тут.

Збірник «Інформаційні технології» отримав ISSN і власний сайт

Починаючи з 2014 р. кафедра комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління щорічно організовує та проводить Всеукраїнську науково-практичну конференцію молодих науковців «Інформаційні технології».

 

Конференція проводиться за наступними напрямками:

1. Використання інформаційних технологій в освіті та науці.

2. Апаратне і програмне забезпечення інформаційних технологій.

3. Математичне моделювання та обчислювальні методи.

 

Результатом роботи конференції є збірник наукових праць «Інформаційні технології», в якому здійснюють апробацію результатів наукових досліджень молоді викладачі, аспіранти, магістранти та студенти як нашого Університету, так й інших ЗВО України.

 

Цього літа збірник «Інформаційні технології» отримав власний сайт, що дозволить учасникам конференції та іншим користувачам комфортніше працювати з науковою інформацією.

 

Приємною подією стало також присвоєння збірнику Міжнародного стандартного серійного номеру ISSN (англ. International Standard Serial Number), який використовують для ідентифікації друкованих та електронних періодичних видань.

 

Унікальний номер ISSN – це перший крок до наукового визнання та потрапляння збірника «Інформаційні технології» до міжнародних наукометричних баз даних!

 

 -issn

 

 

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події