Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Спорт для тіла і розуму: здоров’я, довголіття, нейропластичність та інші побічні ефекти

 

   «Якщо ви думаєте, що дійшли до абсолютної межі, не вірте - насправді ви задіяли тільки 40 відсотків своїх можливостей. Нас обмежує не тіло. Нас обмежує мозок...»

   Про те, який зв’язок між нашим тілом і мозком, і чи можливо пробігти марафон у 100 років, ми говорили 15 березня 2018 року разом з Олександром Скороходом на гостьовій лекції «Спорт для тіла і розуму: здоров’я, довголіття, нейропластичність та інші побічні ефекти». Захід був організований співробітниками ННЦ культури лідерства у межах проекту «Зустріч з лідером».

   Олександр своїм прикладом доводить, що у спортивних тренуваннях головне регулярність занять та наявність чітких цілей.

   Якщо Ви хочете зберегти своє тіло і розум молодим та здоровим, знайти ліки від депресії, збільшити гормон щастя, розширити когнтівні функції чи на собі відчути «ейфорію бігуна» - починайте заняття спортом не «з понеділка», а сьогодні!

Дякуємо Олександру за мотивацію і час! Було дуже цікаво та корисно!

 

 

День числа «Пі»

   За ініціативою студентів-математиків 14 березня 2018 року на факультеті весело та креативно відзначали міжнародне свято – День числа Пі. Розпочалося свято візуалізацією цієї знаменитої константи – флешмобом у внутрішньому дворику університету. Вступне слово про число Пі виголосила доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, керівник Центру «живої» математики М. М. Астаф’єва. Власним досвідом про те, як математика допомагає в «нематематичній» професійній діяльності, ділилася аналітик медійного агенства Carat Ukraine, математик за освітою Ольга Тарасова. Усі, хто бажав, міг пройти онлайн-тест на визначення власних математичних здібностей. Слух і зір зачаровували музика числа Пі та численні геометричні його візуалізації. На благодійному ярмарку пропонували тематичні солодощі на всі смаки.

   Та найгарячіша атмосфера була  на математичному брейн-рингу, де за перемогу змагалися сім команд завзятих, кмітливих і дотепних «бійців»:

- команда Інституту журналістики у складі Тетяни Неровної, Катерини Сусленко та Тетяни Радзієвської;

- команда Педагогічного інституту у складі Олени Блондик, Марії Колесник та Дарини Чуби;

- команда Факультету здоров’я, фізичного виховання і спорту у складі Олександра Міщанина, Андрія Мельника та Богдана Яцевського;

- команда Факультету права і міжнародних відносин у складі Дар’ї Гаман, Олександри Іващенко та Марії Дубініної;

- команда Історико-філософського факультету у складі Андрія Глущенка та Яна Тамащука;

- команда університетського Коледжу у складі Оксани Литвин, Юлії Голюк та Катерини Груздьової;

- команда господарів – Факультету інформаційних технологій та управління у складі Лілії Дроботової, Микити Пилкіна та Вадима Наконечного.

   Ведуча – завідувач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін О.С. Литвин та її асистентки – першокурсниці Настя Грабовенко й Альона Маланчук майстерно провели гру, час від часу спрямовуючи в конструктивне русло емоційний накал уболівальників. Не лише гостями, а й активними учасниками події були учні київських шкіл. Місток між музикою й математикою прокладали під час музичних пауз артисти – студенти Інституту мистецтв Ельза Бурда, Олена Солоненко, Тетяна Тимошенко та Владислав Саманюк.

   І хоч одноосібним переможцем (володарем першого місця) журі, під головуванням декана факультету А. В. Михацької, визнало рідну команду ФІТУ, із чим наших гравців і факультет в цілому щиро вітаємо, слід сказати, що усі команди демонстрували класну гру, за що й отримали подяку ведучої.

Захоплення і окремої подяки за організацію яскравого свята заслуговують студенти, які найбільше долучилися до «чорнової» підготовчої роботи. Це, насамперед, Настя Грабовенко, Альона Маланчук, Діана Цирканюк і Катерина Кравчук.

 

 


Вітаємо Дударенка Богдана з перемогою у чемпіонаті м. Києва з плавання

 

   11-12 березня 2018 року студент І курсу спеціальності «Менеджмент» Дударенко Богдан брав участь у чемпіонаті міста Києва з плавання серед дорослих та молоді. На чемпіонаті спортсмен виборов дві золоті медалі в запливі на відстань 50 та 200 метрів на спині, три срібні медалі – в запливі на відстань 50, 100 та 200 метрів на спині та одну бронзову медаль – на відстань 100 метрів на спині.
Вітаємо нашого переможця та бажаємо подальших успіхів!

 

Євроатлантична інтеграція України як напрямок сучасної державної політики

 

   Одним із головних факторів забезпечення власного суверенітету та територіальної цілісності Україна вважає участь у колективній системі безпеки, практичним втіленням чого є курс на членство у Північноатлантичному альянсі та участь у Спільній політиці безпеки та оборони (СПБО) Європейського Союзу. [1, cтор. 225]

   Кафедрою управління проведено 13 березня 2018 року семінар “Євроатлантична інтеграція України як напрямок сучасної державної політики” в межах виконання плану інформаційних заходів з питань євроатлантичної інтеграції України. Зі студентами обговорювалися питання перспектив співробітництва з НАТО та Європейського Союзу щодо зміцнення обороноздатності та забезпечення безпеки нашої країни.

   З доповіддю виступив доцент кафедри, к.держ.упр. Павлюк В.В. Під час спілкування було обговорено проблемні питання вступу в Альянс на умовах повноправного членства та відзначено вплив інституційних змін на розвиток позитивних процесів в країні.

   Професор кафедри управління Орлова Н.С. провела експрес-обговорення стосовно розуміння студентами місця України в глобальному світі та її євроінтеграційного вектору.

1. Аналітична доповідь до Щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2017 році». – К. : НІСД, 2017. – 928 с.

Відпочинок у оздоровчому закладі "Злата Вежа". Березень 2018 року

   За підтримки первинної профспілкової організації Київського університету імені Бориса Грінченка, наші викладачі з кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін Гладун Марія Анатоліївна та Сабліна Милана Андріївна відпочили у оздоровчому закладі «Злата вежа», що знаходиться у селі Поляна, Свалявського району, Закарпатської області. Прийом мінеральної води, скипидарові та бішофітові ванни, комірцеві масажі, дієтичне харчування, фізпроцедури, басейн стали гарним бонусом в отриманні позитивних емоцій у відпустці!

V модуль Програми освітнього лідерства Академії Лідерства для керівників ЗЗСО

   Сьогоднішні реалії життя вимагають від освітян швидкої адаптації до змін у сучасній освіті. Тому 28 лютого2018 р. в ННЦ культури лідерства був проведений V модуль Програми освітнього лідерства для керівників закладів середньої освіти, який був присвячений управлінню змінами в сучасній освіті. Тренером виступила Лебідь Неля, психолог, тренер соціально-психологічного тренінгу, кандидат психологічних наук.

   Учасники тренінгу мали можливість дізнатися про особливості управління змінами, зрозуміти особисті причини опору змінам та способи їх подолання.

   Дякуємо учасникам за готовність вчитися, мотивацію покращити сучасну освіту, розуміння, що світ змінюється і варто змінюватися разом з ним!#nnc_cl#KUBG#leadership #professionaldevelopment

Студентський науковий пошук – 2018

   1 березня 2018 року на базі кафедри інформаційних технологій та математичних дисциплін відбулася студентська наукова конференція «Студентський науковий пошук – 2018», в якій взяли участь магістранти 5 та 6 курсів спеціальностей «Інформатика», «Соціальна інформатика» та «Математика».

   Із вітальним словом до учасників заходу звернулася Литвин Оксана Степанівна, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник, завідувач кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін.

   Під час доповідей магістранти продемонстрували проміжні результати своїх наукових досліджень. Цікава тематика доповідей учасників викликала чималий інтерес та сприяла обговоренню актуальних питань.

   За результатами роботи буде видано електронний збірник матеріалів конференції «Студентський науковий пошук – 2018».

Дякуємо учасникам конференції за конструктивний науковий діалог та плідні дискусії. Бажаємо нових наукових звершень!

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події