Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

        21 лютого у світі, починаючи з 2000 р., щорічно відзначають Міжнародний день рідної мови. Про підтримку мовного та культурного різноманіття і багатомовності було оголошено під час ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО, що проходила у жовтні – листопаді 1999 року в Парижі.

 

       Мова є найбільш потужним інструментом збереження та розвитку нашої культурної спадщини в її матеріальних і нематеріальних формах. Будь-яка діяльність, спрямована на сприяння поширенню рідної мови допоможе не лише лінгвістичній різноманітності та багатомовності, а й більш повному розумінню мовних і культурних традицій у всьому світі, а також солідарності на основі розуміння, толерантності та діалогу.

 

                 Історія цього свята, на жаль, має трагічний початок. Дату 21 лютого обрано на знак пам’яті про події 21 лютого 1952 року в Дацці, столиці нинішньої Бангладеш (Східний Пакистан). Пакистанська влада жорстоко придушила демонстрацію людей, які вийшли на протест проти урядової заборони на використання в країні своєї рідної, бенгальської, мови. Від куль поліцейських загинули студенти – учасники демонстрації. Відтоді щороку Бангладеш відзначає день полеглих за рідну мову. Саме за пропозицією цієї країни ЮНЕСКО проголосило 21 лютого Міжнародним днем рідної мови. Починаючи з 21 лютого 2000 року цей день відзначають і в Україні.

ІІ Грінченківська наукова зимова школа для аспірантів і докторантів у галузі знань «Освіта / Педагогіка»

         Уже другий рік поспіль, з 20 по 24 лютого 2017 р. Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін, і Мазур Н.П., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін взяли участь у роботі Грінченківської наукової зимової школи для аспірантів і докторантів у галузі знань «Освіта / Педагогіка».

         Для здобувачів із різних ВНЗ України науковці провели лекцію «Використання методів математичної статистики в експериментальних педагогічних дослідженнях», а також організували практичне заняття «Програмне забезпечення обчислення результатів педагогічного експерименту».

ІІІ регіональна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток навчального закладу: проблеми, пошуки, знахідки»

 

ІІІ регіональна науково-практична конференція «Інноваційний розвиток навчального закладу: проблеми, пошуки, знахідки»

16 лютого 2017 р. в рамках Програми підвищення кваліфікації керівників навчальних закладів м. Кєва відбулася традиційна, ІІІ регіональна науково-практична конференція за участю директорів та заступників директорів столичних шкіл, ліцеїв та гімназій.

Конференція розпочалася вітальним словом декана Факультету інформаційних технологій та управління Алли Валер’янівни Михацької, кандидата педагогічних наук, яка підкреслила важливість інноваційних підходів до розбудови освітянської галузі у період підготовки до імплементації Концепції «Нової української школи» – ідеології реформи середньої школи, що почне діяти в 2018 році.

Інноваційні підходи вітчизняних та зарубіжних дослідників до управління освітнім закладом на засадах лідерства, що розглядаються через призму теорії спіральної динаміки висвітлив доцент кафедри управління, кандидат наук з державного управління Костянтин Олександрович Линьов. На аналізі актуальних проблем управлінської діяльності керівника навчального закладу та пошуку шляхів їх вирішення зупинилася Тетяна Миколаївна Федунова, директор спеціалізованої школи з поглибленим вивченням англійської мови № 85, голова Асоціації керівників шкіл м. Києва.

Інноваційний погляд на академічну свободу успішного вчителя висловила Оксана Іллівна Проскура, директор Київської гімназії східних мов № 1, а досвідом здійснення управління навчально-виховним процесом у ЗНЗ з використанням сервісів Google поділилася Таїсія Іванівна Лисенко, заступник директора з НВР Економіко-правового ліцею м. Києва.

З цікавістю учасники конференції заслухали доповідь Тетяни Юріївни Мальцевої, директора приватного ДНЗ «Європейська освіта» щодо вирішення керівником проблем впровадження освітньої інклюзивної практики в діяльність дошкільного навчального закладу. Не менш важливою проблемою в діяльності керівника навчального закладу, яку підняла у своїй доповіді Катерина Миколаївна Шелудько, заступник директора з НВР спеціалізованої школи № 329 «Логос» ім. Г. Гонгадзе є управління процесом адаптації педагогічних працівників, особливо молодих вчителів, які приходять до школи після закінчення вишу.

Обговорення піднятих на пленарному засіданні проблем знайшло своє продовження на секційних засіданнях, кожне із яких розпочалося лінійкою-презентацією кількох майстер-класів, які проведи для управлінців столиці тренери Міжнародного Проекту TEMPUS «Освіта для лідерства, інтелігентності та розвитку таланту» (лідерство в освіті) Неля Лебідь, заступник завідувача НДЛ культури лідерства нашого Університету, Юлія Бреус, старший науковий співробітник цієї ж НДЛ та тренери – викладачі кафедри управління Тетяна Поспєлова, Костянтин Линьов, Сергій Редько та Ірина Линьова.

Під час роботи секцій учасники рігіональної науково-практичної конференції мали змогу поділитися власним досвідом та баченням перспектив розвитку столичних навчальних закладів, окреслили вектори початку освітянських реформ та закцентували увагу на найважливіших стратегічних завданнях, поставлених сьогодні перед управлінцями освітньої галузі столиці.

Дякуємо всім викладачам кафедри управління, працівникам інших структурних підрозділів нашого Університету, які долучилися до підготовки, організації та проведення науково-практичної конференції!

 

 

Зустріч з майбутніми абітурієнтами 11-х класів Економіко-правового ліцею міста Києва

Зустріч з майбутніми абітурієнтами 11-х класів Економіко-правового ліцею міста Києва

 

         15 лютого 2017 р. на запрошення Факультету інформаційних технологій та управління відбулася зустріч з майбутніми абітурієнтами 11-х класів Економіко-правового ліцею міста Києва.

       На зустрічі було близько 40 старшокласників. Учням оглядово представили матеріально-технічну базу Університету (навчальні аудиторії, комп’ютерні класи, басейн, спортивні зали і т.п.). В аудиторії імені Бориса Грінченка відбулася зустріч майбутніх абітурієнтів з викладачами кафедр.

        В ході зустрічі завідувач кафедрою інформаційних технологій і математичних дисциплін, к.ф.-м.н., Литвин О.С., доцент кафедри управління, к.е.н., Акіліна О.В., старший викладач кафедри фінансів та економіки, к.е.н., Казак О.О. та заступник декана факультету інформаційних технологій та управління, к.е.н, Обушний С.М. розповіли старшокласникам про роботу Факультету, кафедр, цікаві сторони професії економіста, фінансиста, управлінця, інформатика, повсякденне життя студентської громади грінченківців.

                   Сподіваємося на подальший розвиток співпраці з майбутніми абітурієнтами!

 

Лідер року - 2016

Вітаємо наших "Лідерів року - 2016"!

               Щиро вітаємо наших викладачів з високими результатами рейтингу "Лідер року", який відбувся в Київському університеті імені Бориса Грінченка.

           Найкращі викладачі нашого Факультету Литвин Оксана Степанівна, Гладун Марія Анатоліївна та Мазур Наталія Петрівна були нагороджені грамотами від декана Факультету за особистий внесок в розвиток інтелектуального потенціалу факультету, активну науково-дослідну діяльність та підвищення іміджу факультету.

Ми пишаємось Вами та бажаємо подальших перемог!


Літературний вечір до Дня Закоханих

14 лютого 2017 року Факультетом інформаційних технологій та управління разом з Радою студентського самоврядування провели літературний вечір до Дня Закоханих.

Учасники поринули в атмосферу романтики та творчості, ділилися своїми почуттями та віршами.

…Очима ти сказав мені: люблю.
Душа складала свій тяжкий екзамен.
Мов тихий дзвін гірського кришталю,
несказане лишилось несказанним…

                          Ліна Костенко

 

З Днем святого Валентина!

В честь Дня святого Валентина, від душі хочем побажати вам відразу кілька речей.

По-перше, нехай на душі завжди буде радість, а серцем керує виключно любов.

По-друге, нехай у вашому житті буде набагато більше безхмарних днів і благополуччя.

По-третє, нехай той, хто давно шукає своє щастя, обов’язково його знайде, а кому пощастило відшукати свою другу половинку, збереже у своєму серці ту ніжність і закоханість, яка з’явилася в його душі при першій зустрічі.

Зі святом!

З любов’ю Адміністрація!

293054 0155379799

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події