Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Мінародний проект «Компетенції викладачів вищої школи в епоху змін»

Протягом 15 – 19 травня 2018 р. у польському місті Чешин проходила наукова конференція учасників міжнародного проекту «Компетенції викладачів вищої школи в епоху змін», який реалізовується за фінансової підтримки Вишеградського фонду. Наш Факультет у складі університетської команди представляв Прошкін В.В., доктор педагогічних наук, професор кафедри інформаційних технологій і математичних дисциплін із доповіддю на тему: «Statistical toolkit for processing research results».

Дослідження, що проводиться дослідницькими командами чотирьох країн – України, Польщі, Словаччини та Чехії, має вже конкретні результати, що уможливлює зробити подальші компаративні висновки, визначати загальні тенденції розвитку компетентностей викладачів вищої школи.

Стажування викладача кафедри фінансів та економіки в НБУ

     17-18 травня 2018 року викладач кафедри фінансів та економіки Факультету інформаційних технологій та управляння Фещук Марія Юріївна пройшла навчання з курсу «Сучасні підходи до банківського регулювання та нагляду в Україні», який проводився Департаментом фінансової стабільності спільно з Департаментом персоналу Національного Банку України.

    Протягом двох днів на базі Навчального центру НБУ проходило навчання та стажування викладачів ВНЗ з усіх куточків України.

    З вітальним словом до учасників курсу звернувся Віталій Ваврищук, директор Департаменту фінансової стабільності Національного банку України. Основні концепції вдосконалення вимог до капіталу розкрила у своїй доповіді заступник начальника відділу Департаменту методології Наталія Чаус. Про ідею стрес-тестування банків як інструмент банківського нагляду розповіла Первін Дадашова, провідний економіст Департаменту фінансової стабільності Національного банку України.

    Визначення потреб у капіталі на покриття кредитних, ринкових та операційних ризиків розповів Мирослав Тарнавський, начальник управління Департаменту фінансової стабільності Національного банку України

  У другому блоці курсу було розкрито питання формування нової реформи системи корпоративного управління у банках доповів Олександр Бевз, начальник відділу Департаменту реєстраційних питань та ліцензуванняНаціонального банку України. Начальник відділу Департаменту фінансової стабільності Національного банку України Наталія Задерей доповіла про нововведення щодо стандартів управління ліквідністю банків та аналіз бізнес-моделей банків як складова процесу SREP.

    Жвавий інтерес викликала сесія дискусії з Вікторією Михайльо, головою правління ПАТ «Альфа-Банку» де обговорювалися практичні питання: щодо банківського регулювання та нагляду в Україні, зокрема про внесення змін до деяких законів України щодо створення та ведення Кредитного реєстру Національного банку.

     На завершення проходження стажування стало відвідування Музею грошей та Сховища №1 Державної скарбниці України. За результатами стажування викладач кафедри фінансів та економіки Фещук Марія Юріївна отримала сертифікат про проходження курсу.

Засідання наукового гуртка "Фінансовий аналітик" від 15.05.18 р.

    В рамках плану роботи 15 травня 2018 року проведено засідання наукового гуртка «Фінансовий аналітик». В його роботі взяли участь керівник наукового гуртка, доцент кафедри фінансів та економіки, к.е.н. Васечко Л.І., відповідальна за науку по кафедрі фінансів та економіки, професор кафедри фінансів та економіки, д.е.н. Лойко В.В.,доцент кафедри фінансів та економіки к.е.н. Сосновська О.О. та студенти факультету, які навчаються за спеціальністю «Фінанси і кредит».

В процесі зустрічі учасники гуртка обговорили план участі у студентських конференціях, а також поділилися результатами наукових досліджень в рамках теми «Податкова система України».

В цілому засідання пройшло у жвавій дискусії та в дружній атмосфері.

Школа тьюторінгу студентів ФІТУ як запорука успішної самореалізації молоді

    Навчання в університеті – один з найзахопливіших періодів життя молоді. Цей час сповнений великих надій, грандіозних ідей та мрій, тому дружнє коло і міцна підтримка викладачів стають трампліном для втілення планів. 
Безперечно, кожна молода особистість проходить життєву школу в стінах закладу вищої освіти. Вона знайомиться з тими питаннями, на які, можливо, не зверталася увага раніше, стикається з конкретними проблемами реалізації свого професійного шляху, самовизначення й особистісного розвитку. Звідси й виникає нагальна потреба у створенні системи взаємозв’язків між досвідченими представниками активу закладу вищої освіти й новими членами студентської громади.
    Школа тьюторства, яка була проведена 14-15 травня 2018 р. в стінах ННЦ культури лідерства, об’єднала креативну й ініціативну команду факультету інформаційних технологій. Майбутні наставники для студентів  продемонстрували творчий підхід, глибоке розуміння ролі тьютора в житті університету. Разом з тренером школи, кандидатом психологічних наук Білошицькою Анастасією, учасники тренінгу опрацювали практичні питання тьюторського супроводу, зокрема способи організації молоді, шляхи формування лідерських якостей; розробили кодекс обов’язків наставників та ознайомилися з методами розвитку креативності й генерування ідей.
Ми впевнені, що з такими наставниками будь-якому студенту навчання буде лише у радість!

Корпоративна поїздка «Букський парк + парк Александрія» Факультету інформаційних технологій та управління

 

   За підтримки первинної профспілкової організації Київського університету імені Бориса Грінченка,колектив Факультету інформаційних технологій та управління 12 травня 2018 року в рамках одноденного туру «Букський парк + парк Александрія» здійснив корпоративну поїздку до с. Буки та м. Біла Церква. Фонтани, водоспади, альтанки, зоопарк, величний храмовий комплекс у Буках, чудова природа, паркова архітектура та скульптура у Александрійському парку дали можливість насолодитися хвилинами натхнення, отримати позитивні емоції та залишили чудові спогади.

 

 

Емоційна компетентність керівника

    10 травня 2018 р. відбувся третій модуль «Програми освітнього лідерства для керівників закладів дошкільної освіти» під назвою «Емоційна компетентність керівника».

Тренером виступила Калюжна Ірина Петрівна, молодший науковий співробітник навчально-наукового центру культури лідерства факультету інформаційних технологій та управління, тренер соціально-психологічного тренінгу.

Учасники говорили про розуміння власних емоцій та способи управління ними. Також наша група познайомилась і оволоділа техніками ефективного управління емоціями у стресових ситуаціях. Ми впевнені, що отримані знання та досвід допоможуть нашим учасникам більш ефективно взаємодіяти з колегами.

11

Students Life story – профорієнтаційний фестиваль від кафедри управління ФІТУ

    На початку травня (03.05.2018) на Факультет інформаційних технологій та управління завітали майбутні абітурієнти. Кафедрою управління в співдружності зі студентами кафедри реклами та зв’язків з громадськістю Інституту Журналістики Лолітою Махендірараса та Єлизаветою Саєвич вперше було проведено фестиваль “StudentsLifeStory”.

     В головному корпусі Київського Університету імені Бориса Грінченка відбувся захід для школярів випускних класів міста Києва - “StudentsLifeStory”. За підрахунком, фестиваль відвідали близько 100 учнів старших класів.Учасники мали змогу зустрітись з представниками факультету, відомими особистостями, а також отримали цінні подарунки від партнерів.

      Фестиваль поєднав у собі абітурієнтів та викладачів факультету інформаційних технологій та управління, відомих блогерів, коміків та телеведучихразом з психологічними вправами.

     Протягом фестивалю, майбутні студенти зустрілись з першокурсниками спецільності менеджмент, які обмінялись досвідом з наступним поколінням менеджерів. Гості фестивалю слухали мотивуючі розповіді відомих особистостей: ведучих Нового Каналу -  Марії Себової та Вероніки Яресько, актора і автора гумористичної команди Ніколь Кідман - Абрама Оганесяна, а також блогера та музиканта - Київстонера.

    Окрім цього, разом з психологом Ольгою Киржой, абітурієнти дізнались про способи вирішення конфліктів, аналізували причини появи власних емоцій, зрозуміли як знайти зв'язок зі своїми думками, та як втриматись у підготовці до ЗНО.

     Учасники під час реєстрації отримали подарункові пакети з продукцією від партнерів заходу: знижки, каву, цікаві наклейки до ЗНО та корпоративні сувеніри від університету. Після кожної з лекцій зіркових спікерів, школярі вигравали цінні призи, сумарна вартість яких сягнула майже 10-ти тисяч гривень! В перервах смакували на фуд-корті.

     Велика вдячність Міляєвій Валерії Робертівні – завідувачу кафедри, Павлюку Валерію Валерійовичу – доценту та керівнику освітньої програми «Менеджмент», Поспєловій Тетяні Вадимівні - професору кафедри за підтримку та координування профорієнтаційного фестивалю для абітурієнтів «StudentsLifestory».

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події