Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Чому вчити наших студентів ІТ-напряму - важливе питання!

Проблема підготовки студентів спеціальності 122 Комп’ютерні науки – важливе і складне питання, оскільки технології та їх застосування оновлюються дуже динамічно. Сьогоднішні студент першого курсу після четвертого із дипломом бакалавра вийдуть в інший світ, з іншими потребами і запитами.

Щоб бути «в темі», ми вносимо актуальні зміни в освітню програму і навчальний план наших бакалаврів, щороку оновлюємо наші робочі програми навчальних дисциплін. При цьому обов’язково радимось із роботодавцями, які розуміючи актуальність ефективної підготовки наших студентів, а їх майбутніх працівників, активно співпрацюють з освітянами.

Один із таких заходів – I-Tech Teachers: Deep-dive to Business (організатор компанія SoftServe) – відвідала завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики Факультету інформаційних технологій та управління Університету Грінченка Литвин О.С.

Це був дводенний інтенсивний курс, розроблений експертами SoftServe спеціально для викладачів ІТ-напрямів. Для чого: максимально допомогти інтегрувати потреби ринку в освітній процес, поділитись особливостями роботи в ІТ-компанії та кваліфікаційними вимогами на різних посадах (розробник, тестувальник, projectmanager, Solutions Architect, DevOpsта ін.), зробити навчання корисним та цікавим для студентів.

Доповіді були дуже цікавими та інформаційними. Йшлося не тільки про розвиток фахових компетентностей студентів, але й перспективи та ризики сучасної ІТ-індустрії на українському та глобальному ринках, управління складними живими системами в цифрову епоху, як отримати першу роботу та розвивати людські навички майбутнього.

Після проходження курсу кожного з учасників попросили поділитись враженнями про нього. Учасники емоційно і щиро висловлювались про те, що вони відчувають і як ця зустріч перетвориться на реальні справи.

 

Чому вчити наших студентів ІТ-напряму - ...
Чому вчити наших студентів ІТ-напряму - ...
Чому вчити наших студентів ІТ-напряму - ...

День української писемності та мови

Напередодні Дня української писемності та мови Інститутом філології був проведений онлайновий інтерактивний квест «Мовний марафон», участь у якому взяла команда Факультету інформаційних технологій та управління «HappyQuestFriends». Наша команда в складі: капітана команди Івана Колмакова, Віри та Надії Ісаєвих, Нікіти Баличева, Іллі Бубнова, Марії Ятлук та Микити Сидорова посіла 3 місце з чим ми її щиро вітаємо!

З нагоди цього свята в Університеті Грінченка проходить мовний флешмоб #носійCлова, який має на меті підтримати українську мову, підкреслити її багатогранність і багатство та сприяти її популяризації. Студенти ФІТУ також долучились до цієї акції та записали свій улюблений вірш, який розмістили на сторінці Факультету у соцмережі Facebook .

Згодом співробітники та студенти Факультету відзначили День української писемності та мови традиційним Всеукраїнським радіодиктантом національної єдності, текст якого написав і диктував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Дев’ятнадцятий за рахунком диктант, який пролунав на Українському радіо, називався «Від бересту – до «цифри». Текст був зачитаний двічі в прямому ефірі, перевірити правильність якого вже можна за посиланням.

У рамках відзначення української писемності та мови, в холі 1 поверху відбувся ще один загальноуніверситетський захід «Відкритий мікрофон», під час якого студентка ІІ курсу Факультету інформаційних технологій та управління Литвиненко Світлана продекламувала вірш Ліни Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать».

Бажаємо усім успіхів у вивченні та популяризації українського слова!  
 
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови
День української писемності та мови

Презентація магістерської програми «Фінанси, банківська справа та страхування»

Йти чи не йти на магістратуру після бакалаврату? Магістр з фінансів – це хто? Для чого це потрібно? Чого там навчатимуть? – відповіді на ці та багато інших питань були надані 05 листопада 2019 року на Факультеті інформаційних технологій та управління під час проведення Презентації магістерської програми «Фінанси, банківська справа та страхування».

 

Зі студентами бакалаврату зустрілися представники кафедри фінансів та економіки, зокрема завідувач кафедри, д.е.н., доцент Рамський А.Ю., професор кафедри, д.е.н., доцент Краус Н.М., професор кафедри, д.е.н., доцент Лойко В.В., доцент кафедри, д.е.н., доцент Сосновська О.О., доцент кафедри, к.е.н. Казак О.О. Особливим гостем став випускник магістратури, а нині аспірант кафедри та її викладач Жильцов М.О.

 

Під час зустрічі студентам було розкрито профіль освітньої програми, надані роз’яснення щодо важливості отримання освітнього ступеня «магістр», визначені основні конкурентні переваги навчання на даній магістратурі. Викладачі презентували свої викладацькі курси, зосередивши увагу на актуальності та сучасності кожного, пояснили структуру та зміст, прикладну значущість та практикоорієнтованість.

 

Зустріч супроводжувалася неабиякою зацікавленістю з боку студентів та пізнавально-динамічним настроєм. Особливу зацікавленість та пожвавлення викликав виступ Жильцова М.О. у блоці «Питання до випускника». Адже успішна особистість, яка під час навчання започаткувала власний бізнес та вдало поєднувала навчання та роботу, а нині не менш вдало поєднує досить різноманітні види діяльності, дійсно є достойним прикладом для взірця та наслідування досвіду. Також студентами цікавилися особливостями вступної кампанії у магістратуру та специфіки проведення фахових випробувань.

 

В результаті зустрічі студенти мали змогу не лише «з перших рук» дізнатися про зміст та фаховість майбутнього освітнього рівня, але й дійти висновку, що у сучасних конкурентних ринкових умовах людина зі ступенем магістра – це не лише працівник, який потенційно має більше знань. Це справжній лідер, здатний чітко усвідомлювати реалії ринку праці, ставити конкретні цілі та досягати поставленої мети шляхом самоорганізації та наполегливості. Це – особистість з високим рівнем самоповаги, готова різнобічно інвестувати у власний розвиток задля забезпечення не лише власного майбутнього добробуту, але й блага суспільства та своєї країни в цілому. 

 

Тож якщо ви плануєте пов’язати життя з академічною діяльністю, хочете поїхати за обміном за кордон, плануєте працювати в державних органах, будувати нову економічну політику, працювати на керівній посаді чи бути успішним у власному бізнесі – ласкаво просимо до нашої фінансово-освітянської родини!

 

Презентація магістерської програми «Фін...
Презентація магістерської програми «Фін...
Презентація магістерської програми «Фін...
Презентація магістерської програми «Фін...
Презентація магістерської програми «Фін...
Презентація магістерської програми «Фін...
Презентація магістерської програми «Фін...
Презентація магістерської програми «Фін...

Відкрита лекція Казак О.О. на тему: «Алгоритм діагностики економічних подій і процесів у світовій економіці»

 

В сучасних умовах тотальної глобалізації для реалізації економічних реформ, інтеграції української економіки в СОТ необхідні глибокі знання ринкових механізмів, принципів та методів дослідження вітчизняного та світового ринків, економічної кон’юнктури, комплексу заходів ефективного впливу на конкурентні позиції суб’єкта господарської діяльності в ринкових умовах. Ця сфера професійних робіт фінансиста-аналітика нині, у період системних трансформацій економіки України, набуває особливого значення. Саме тому послідовне формування компетенцій із знання основних теоретико-методологічних засад економічної діагностики стало метою відкритого лекційного заняття к.е.н., доцента кафедри фінансів та економіки Казак О.О. на тему: «Алгоритм діагностики економічних подій і процесів у світовій економіці». Відкрита лекція відбулася 01 листопада 2019 року в рамках вивчення дисципліни «Міжнародна фінансова та ділова аналітика» студентами 4-го курсу групи ФіКб-1-16-4.0д спеціальності 072 Фінанси, банківська справа та страхування на Факультеті інформаційних технологій та управління.

В межах тематики було послідовно розкрито основні питання, зокрема поняття, види та найбільш характерні риси економічної діагностики, умови застосування різних видів діагностики, загальноприйнятий алгоритм діагностики економічних подій і процесів, види аналізів, які використовуються для діагностики економічних подій і процесів, методи прогнозування тощо.

Високу ефективність сприйняття цікавого науково-практичного матеріалу, підібраного лектором, забезпечили застосовування прийомів проведення інтерактивної лекції з активним використанням ІКТ засобів та супровід викладених теоретичних засад прикладами практичного застосування та посиланнями на літературні джерела, інтернет-ресурси, дані офіційної статистики. Особливий інтерес викликало опрацювання набутих теоретичних знань на прикладі Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2019-2021 роки «Україна: перспективи розвитку», розробленого Міністерством економічного розвитку і торгівлі України за участю зацікавлених центральних органів виконавчої влади та схваленого постановою Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 р. № 546.

На занятті були присутні представники професорсько-викладацького складу кафедр факультету, зокрема представники кафедри фінансів та економіки д.е.н., доцент Сосновська О.О., к.е.н., доцент Васєчко Л.І., к.е.н., доцент Жукова Ю.М., к.е.н., доцент Соболєва-Терещенко О.А., завідувачка кафедри управління д.е.н., доцент Ільїч Л.М., професор кафедри комп’ютерних наук і математики д.п.н., доцент Прошкін В.В.

Заняття було проведене на високому науковому, і навчально-методичному рівні й одержало схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та широку ерудицію лектора, вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекції, створити творчу та робочу атмосферу щодо формування у студентів системи знань, умінь і навиків щодо використання методичного апарату економічного діагностування для визначення відповідних управлінських та стратегічних рішень у конкурентному середовищі на основі якісно нових аналітичних обґрунтувань.

 

Відкрита лекція Казак О.О. на тему: «Алг...
Відкрита лекція Казак О.О. на тему: «Алг...
Відкрита лекція Казак О.О. на тему: «Алг...
Відкрита лекція Казак О.О. на тему: «Алг...
Відкрита лекція Казак О.О. на тему: «Алг...
Відкрита лекція Казак О.О. на тему: «Алг...
Відкрита лекція Казак О.О. на тему: «Алг...

 

Гостьова лекція Максима Рохманійко

 

 

Гостьова лекція Максима Рохманійко
Гостьова лекція Максима Рохманійко
Гостьова лекція Максима Рохманійко
Гостьова лекція Максима Рохманійко
Гостьова лекція Максима Рохманійко

30 жовтня до студентів Факультету інформаційних технологій та управління завітав Максим Рохманійко - дослідник, архітектор та підприємець, засновник Центру Просторових Технологій та проект-лід ДОМА - платформи розподіленого домовласництва. Максим - вивчає нові форми міського життя, що стають можливими завдяки новим технологіям; працює на стику архітектури, дизайну, урбанізму і соціальних наук.

 

Студенти спеціальностей «Математика» та «Економіка міста. Урбаністика» із задоволенням відвідали лекцію, яка ставила на меті окреслення  нових можливостей в сфері роботи з містом через призму “просторових технологій”, що лежать на перетині смарт технологій, бізнесу та архітектури й урбанізму.

 

Наводимо нижче рекомендавані спікером посилання на тематичні джерела, які дозволять студентам поглибити свої знання за даною тематикою.

The Value of Everything: Making and Taking in the Global Economy

Capital in the Twenty-First Century

Platform Capitalism 

 

 

ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ТА КІБЕРНЕТИЧНОЇ БЕЗПЕКИ З УСПІШИМ ЗАХИСТОМ

29 жовтня 2019 р. у спеціалізованій вченій раді Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору Національної Академії Наук України відбулися захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – інформаційно технології. До захисту було представлено дві роботи:

старшого викладача кафедри інформайної та кібернетичної безпеки Соколова Володимира Юрійовича на тему «Методи і засоби підвищення інформаційної та функціональної безпеки безпроводових мереж передавання даних»;

старшого викладача кафедри інформайної та кібернетичної безпеки Платоненка Артема Вадимовича на тему «Технологія забезпечення функціональної безпеки систем бездротового зв’язку на основі вдосконалення парольних політик».

Щиро вітаємо викладачів зджобувачів та їхнього наукового керівника – Бурячка Володимира Леонідовича, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедрою інформайної та кібернетичної безпеки з успішним захистом кандидатських дисертацій та бажаємо нових наукових звершень!

 

ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...
ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...
ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...
ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...
ВІТАЄМО ВИКЛАДАЧІВ КАФЕДРИ ІНФОРМАЦІЙНОЇ...

Гостьова лекція Ксенії Житомирської

29 жовтня на Факультеті інформаційних технологій та управління пройшла гостьова лекція в рамках вибіркової дисципліни «Криптоекономіка» для студентів ІІІ курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент».

Перед студентами виступила blockchain-розробниця та співзасновниця в BlocksoftLab Ксенія Житомирська з лекцією на тему «Платформа Ethereum та смарт-контракти».

Ксенія поділась своїми знаннями та досвідом зі студентами ФІТУ, розказала про особливості платформи Ethereum, можливості та сфери її використання, принципи та особливості застосування смарт-контрактів. Навела приклади програм та проектів, реалізованих на блокчейн Ethereum та проектів, що використовують технологію розумних контрактів, провівши практичний кейс, який це наочно показує.

 

 

Гостьова лекція Ксенії Житомирської
Гостьова лекція Ксенії Житомирської
Гостьова лекція Ксенії Житомирської
Гостьова лекція Ксенії Житомирської
Гостьова лекція Ксенії Житомирської
Гостьова лекція Ксенії Житомирської

 

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події