Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Відкрите заняття гуртка «Використання ІКТ в освітньому процесі»

    21 грудня 2017 року на відкритому занятті гуртка «Використання ІКТ в освітньому процесі» (керівник: Бодненко Д.М., співкерівники: Литвин О. С., Кучаковська Г.С.) відбувся захист проектів студентів університету з використання хмарних технологій в професійній діяльності. 

    Вході захисту проектів, досліджувалися хмарні сервіси (Google Classroom, Wikipedia, Facebook, Telegram, TesTeach тощо) їх головні особливості і специфіка використання у роботі фахівців філології (українська мова та література; германські мови та літератури). Студентами розкрито результати науково-дослідної роботи з виникнення, розробки, теоретичного і практичного використання хмарних сервісів в професійній діяльності. Особливістю проектів було дослідження роботи хмарних сервісів і імплементації матеріалів у вигляді комплексу електронно-методичних матеріалів з теми в ELMS MOODLE Київського університету імені Бориса Грінченка.

   Студенти мали змогу не тільки презентувати свої проекти широкій аудиторії, але й оцінювати одне одного за визначеними критеріями (теоретичний, практичний (семінарські, лабораторні роботи), тестовий контроль (банк питань) і публікація оцінювались за відповідною шкалою). У двох етапах прийняли участь 7 команд (Google Classroom, Wikipedia, Facebook, Telegram, TesTeachPrometeus, Gallo), в кожній з яких були доповідачі теоретичної частини дослідження та практики реалізації заявлених сервісів. Такий захід передбачив не тільки науково-дослідницьку роботу гуртка а й команду діяльність учасників освітнього процесу. Учасники проектів висловлювали свої власні побажання щодо проектів конкурентів, об’єктивну (але не завжди) критику, позитивні і негативні відгуки.

    Такий захід стимулює серед студентської молоді навчання на дослідницькій основі та командну роботу. У ході аналізу кожного з проектів учасників, відкрилися нові можливості хмарних сервісів. Було окреслено перспективи використання їх у роботі фахівця української та іноземної мови, зазначено основні переваги і недоліки використання сервісів як в освітньому процесі, так і в практичній діяльності майбутніх фахівців.

Участь студентства у ІІ щорічному Всеукраїнському конкурсі есе на антикорупційну тематику "Студенство ПРОТИ корупції - 2017"

Студенти ФІТУ прийняли участь у ІІ щорічному Всеукраїнському конкурсі есе на антикорупційну тематику "Студенство ПРОТИ корупції - 2017", що проводився з 21 листопада по 13 грудня 2017р. ГО "Студентський контроль діє", в рамках якого написали роботи "Студенство ЗА чи ПРОТИ хабарів?" та були нагороджені за це дипломами та грамотою. Вітаємо наших переможців: Кравчук Катерина (ІІ курс, спеціальність "Математика") - нагороджена грамотою за ІІІ місце, Цирканюк Діана (ІІ курс, спеціальність "Математика") та Мірошниченко Ангеліна (І курс, спеціальність "Математика") нагороджені дипломами за участь, а їхні роботи увійшли до рейтингу ТОП-20.

Відкрита лекція "Історія інновацій в ІВМ. Еволюція в ІТ індустрії. IV технологічна революція. Епоха конгнітивних обчислень" (Олександр Данько, ІВМ)

   20 грудня 2017 р. на Факультеті інформаційних технологій та управління з ініціативи проректора з інформатизації навчально-наукової та управлінської діяльності доктора педагогічних наук, професора Морзе Н.В. відбулась лекція "Історія інновацій в ІВМ. Еволюція в ІТ індустрії. IV технологічна революція. Епоха конгнітивних обчислень", яку прочитав викладачам і студентам факультету координатор зв’язків з університетами та державним сектором компанії "ІВМ Україна" Олександр Данько.
Слухачі із цікавістю прослідкували розвиток компанії ІВМ як флагмана ІТ-індустрії та одного із ініціаторів четвертої технічної революції, ознайомились із сучасними базовими технологіями ІВМ: хмарними обчисленнями, мобільними застосунками, інтернетом речей, соціальними мережами, обробкою та аналізом великих даних.
   Також п. Олександр ознайомив наших студентів із можливостями стажування, а потім і працевлаштування в ІВМ, а також сучасним програмним забезпеченням, яке можна використовувати як у навчанні, так і в професійній діяльності.
Важливо для університету стане підписання із ІВМ Меморандуму про взаєморозуміння в рамках якого планується:
- створення Академічного центру компетенції IBM для сприяння впровадженню та розповсюдженню Університетом концепції Smarter Planet.
- сприяння Університету в доступі до технологій IBM для використання в процесі впровадження та розповсюдження Університетом концепції Smarter Planet, у навчальному процесі та при проведенні некомерційних наукових досліджень;
- освоєння організаційних та технологічних форм підтримки розробників інформаційних технологій, що базуються на технологіях IBM.
 

Життя – це не проста річ

Життя – це не проста річ. І кожного дня, коли ми прокидаємося зранку, то всеціло розуміємо це.

   Хоч ми вважаємо себе вже дорослими, адже навчання в університеті набагато відповідальніше і серйозніше, ніж у школі, оскільки це підготовка до нашої майбутньої професії. Але в першу чергу ми є дітьми, ще беззахисними та вразливими, що ще тільки-тільки намагаються «встати на ноги». Та як би там не було, в нас є ті духовні наставники, які допомогли, допомагають й надалі будуть допомагати йти по тернистому шляху нашого буття, долаючи разом із нами будь-які перепони. Батьки. Це прекрасно…

   Було б прекрасно…, аби у кожного була можливість отримувати ту турботу від люблячих батьків на яку заслуговує кожна дитина.

  Уявіть-но собі, що дітки до 16 років потрапляють у дитячі будинки, і уявіть як важко тим вихователям, що працюють там із ними, приділити увагу кожному вихованцю. Іноді і в років 30 ми залежимо від своїх батьків, а тут, починаючи із 18 років (!) вони мають жити самостійно: готувати, прати, прибирати, платити за проживання і, якщо є така можливість, платити за навчання. Чи легко адаптуватися до дорослого життя таким чином? Я гадаю, що ні.

  Так само гадає і більшість наших небайдужих студентів, вирішивши хоч трохи принести радості у дні цих знедолених малюків.

16.12.2017 члени студентського самоврядування та всі бажаючі студенти відвідали дитячий будинок у Требухові, Броварський район, побавивши крихіток цікавими іграми та створивши із ними святкову композицію «Новорічна ялинка», яку ви можете переглянути саме зараз.Zhyttia  tse ne prosta rich2

Zhyttia  tse ne prosta rich1

Майстер-клас від Галини Єрьоменко

   У рамках проекту «Зустріч з лідером» 19 грудня 2017 року відбувся майстер-клас Галини Єрьоменко, керівника та викладача Українського Центру Медіації [kmbs], «Медіація-секрети успіху».

    Учасники заходу мали змогу дізнатись про медіацію як спосіб розвязання конфліктних ситуацій, ознайомитись із основними принципами медіації, розвіяти міфи про те, як, де і з ким це працює, подивитись на питання розбіжності інтересів під новим кутом та переглянути відео-демонтстрацію медіаційного процесу. Пані Галина наводила багато практичних прикладів із власного досвіду, що допомагало краще освоїти теоретичний матеріал.

Дякуємо нашій гості за майстер-клас, насичений важливою інформацією та позитивними емоціями!

Вітаємо Оксану Мінєєву за високу професійну компетентність!​

    16 грудня 2017 року студентка 6 курсу спеціальності «Менеджмент» Мінєєва Оксана отримала 3 місце за участь у хакатоні «Hack4SDGs: Як зробити Цілі Сталого Розвитку зрозумілими для бізнесу», який проводив Центр «Розвитку корпоративної соціальної відповідальності»  у партнерстві з UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Вітаємо Оксану Мінєєву за високу професійну компетентність!​

IMG-3600Hladkova Valentyna Mykolaivna

Ділова гра за участі банкірів, фінансистів та керівників пройшла на базі Центру економічної дидактики кафедри фінансів та економіки

На базі Центру економічної дидактики кафедри фінансів та економіки  ФІТУ, 13 грудня 2017 року було проведено  ділову гру «Прес-конференція «Сучасні виклики до професій фінансиста та економіста: можливості та обмеження» із студентами II-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» та III-го курсу «Фінанси та Кредит».

 В рамках впровадження практико-орієнтовного навчання та з метою  поглиблення професійної компетенції з курсів «Бухгалтерській облік» та «Облік та аудит», кафедрою фінансів та економіки на прес-конференцію були запрошені  досвідчені фахівці та сучасні керівники підрозділів українських та міжнародних компаній:

  • Головний бухгалтер-Фінансовий директор ТОВ «ОС «ЦСМВ»

Клімова Ганна Григорівна

  • Начальник відділення БАНК ІНВЕСТИЦІЙ та ЗАОЩАДЖЕНЬ

Літвінов Валерій Анатолійович

  • Заступник начальника відділення БАНК ІНВЕСТИЦІЙ та ЗАОЩАДЖЕНЬ Ковач Тетяна Антонівна
  • ІТ Директор ТОВ «СИТИ КАРД» Тунгалаза Артур Саидович
  • Керівник відділу кадрів INTERNATIONAL IT COMPANY «8ALLOCATE» Дарія Казарінова
  • Керівник відділу telesales INTERNATIONAL OUTSOURSE COMPANY «ESCO» Мороз Богдан Богданович

В ході ділової гри студенти мали можливість в "живому спілкуванні" з реальними фахівцями, професіоналами та керівниками підрозділів багатьох компаній задати питання щодо проблем та перспектив розвитку ринку праці в Україні,  корупції в бізнесі та фінансовій сфері,  основних викликів до професії фінансиста та економіста в умовах сталого розвитку та Євроінтеграції. 

Проведений захід у форматі ділової гри показав суттєву зацікавленість студентів в даному виді проведення занять, який дозволяє розвивати вміння точно виражати та аргументовано захищати свої думки, виділяти головне з отриманої інформації, спілкуватися з фахівцями та керівним складом українських та міжнародних компаній.

В рамках практико-орієнтовного навчання кафедра фінансів та економіки  планує подальшу співпрацю з компаніями, банками та фінансовими установами в  такому інноваційному форматі.

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події