Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події

Події

Захист проектів наукового гуртка «Використання ІКТ в освітньому процесі»

21 та 23 грудня 2016 року в межах роботи наукового гуртка «Використання ІКТ в освітньому процесі» (керівникБодненкоД. М., співкерівники: ЛитвинО.С., Г.С.Кучаковська,Мазур Н.П.), відбувся захист проектівз «Використання хмарних технологій в професійній діяльності» студентівуніверситету.

 

Вході захисту проектів, досліджувалися хмарні сервіси (Google Kanbanchi, Dropbox, TallentLMS, Trello, Bitrix24 тощо) їх головні особливості і специфіка використання у роботі фахівців історії, археології та іноземноїмови. Студентами розкрито результати науково-дослідної роботи з виникнення, розробки, теоретичного і практичного використання хмарних сервісів в професійній діяльності. Особливістю проектів було дослідження роботи хмарних сервісів і імплементації матеріалів у вигляді комплексу електронно-методичних матеріалів з теми в ELMS MOODLE КУБГ.

 

Студенти мали змогу не тільки презентувати свої проекти широкій аудиторії, але й оцінювати одне одного за визначеними критеріями (теоретичний, практичний (семінарські, лабораторні роботи), тестовий контроль (банк питань) і публікація оцінювались за відповідною шкалою). У двох етапах прийняли участь12 команд (GooglePrezentation, GoogleDocs, GoogleDrive, Kanbanchi, GoogleForms, TallentLMS, Trello, PowerToon, Bitrix24, SladeShare, Podi), в кожній з яких були доповідачі теоретичної частини дослідження та практики реалізації заявлених сервісів. Такий захід передбачив не тільки науково-дослідницьку роботу гуртка а й команду діяльність учасників гуртка. Учасники проектів висловлювали свої власні побажання щодо проектів конкурентів, об’єктивну (але не завжди) критику, позитивні і негативні відгуки.

 

Такий захід стимулює серед студентської молоді навчання на дослідницькій основі та командну роботу. У ході аналізу кожного з проектів учасників, відкрилися нові можливості хмарних сервісів. Було окреслено перспективи використання їх у роботі фахівця іноземної мови та історії, зазначено основні переваги і недоліки використання сервісів в освітньому процесі.

 

Участь у заході з кар'єри "Дівчата STEM"

Подолання гендерних стереотипів при виборі професії, а також підвищення віри дівчат у власні здібності та можливість побудувати STEM-кар’єру в Україні - важлива і актуальна задача, на вирішення якої спрямований проект "Дівчата STEM".
 
21 грудня студентки І та ІІ курсів спеціальностей "Інформатика" і "Математика" взяли участь у мотивуючому заході з кар'єри "Дівчата STEM", організованому Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» спільно з НПУ ім. М. Драгоманова. 
 
Наші дівчата почули надихаючі виступи жінок, які зробили успішну кар’єру в науково-технічній сфері: Оксани Борисенко (Digital Ukraine), Оксани Стоєцької (“Пролего”), Марини Черненко (Ассоціація рітейлерів України), Наталії Шульги (НПУ ім. М. Драгоманова), а коучі з Міжнародної Федераціі Коучингу ICF допомогли більше дізнатися про професійну ефективність.
 

"Таємний Санта"

 20 грудня на факультеті інформаційних технологій та управління відбулося справжнє казкове дійство. Кожен учасник свята занурився у теплу сімейну передноворічну атмосферу. Багато конкурсів та розваг зробили це свято по справжньому атмосферним та веселим. Звісно, не обійшлося без зеленої красуні, яка стала справжньою зіркою свята, прикрашена безліччю іграшок та ліхтариками, вона, немов яскравий вогник, освічувала студмістечко факультету та зробила все навкруги ще більш казковим.

Гості свята мали змогу поласувати мандаринками та різноманітними солодощами. 
Кожен насолоджувався тим, що наближче для його душі - для одних це були невеличкі імпровізації театральних вистав, якими бездоганно керували наші ведучі, а для інших - новорічна музика та друзі.
Напевне, найочікуванішим моментом для кожного, хто долучився до святкування, було вручення  подарунків від  "Таємного Санти". 

  

Новорічні прикраси приміщень ФІТУ

   Напередодні Нового року у всіх людей кардинальним чином змінюється настрій. Людина чекає свята, чудес і сюрпризів. Як відомо, Новий рік прийнято відзначати не тільки вдома чи в колі друзів, але й  в університеті та на роботі. Для підняття новорічного настрою колектив Факультету інформаційних технологій та управління разом зі студентами прикрасили 5-й поверх до Новорічних свят.  Жоден куточок не омайнула частинка свята: прикрашені вікна, стіни, двері кафедр.

  Колектив факультету інформаційних технологій та управління вітає усіх з наступаючими святами. Зиче всім здійснення мрій, результативності дій,  міцного здоров’я, успіхів в навчанні, роботі, науці, в житті! Миру, злагоди та благополуччя Вам всім!

 

"HACKATON: Будуємо нову школу"

14-16 грудня 2016 р. на базі НВК №141 "ОРТ" м.Києва проходили інтелектуальні змагання з інтернету речей "HACKATON: Будуємо нову школу". В змаганнях брали участь сім команд, серед яких була команда студентів 2 курсу спеціальності "Інформатика" факультету інформаційних технологій та управління Університету імені Бориса Грінченка: Білоченко О., Вільчинський Б., Ярошенко Д., Драч І. та Козуб А. Завдання команд-учасників хакатону полягало у визначенні проблеми, розробки технічного її вирішення шляхом створення прототипу системи "інтернету речей" та бізнес-моделі впровадження проекту.
Наша команда підготувала прототип системи оптимізації роботи вчителя при заповненні журналу відвідування учнів. Захищали проекти учасники перед незалежним і суворим жюрі.
Захід вийшов цікавим та насиченим фантастичними ідеями, втілення яких можливе в уже зовсім недалекому майбутньому.
 
 

Громадський лекторій "Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства"

16 грудня 2016 року делегація студентів-грінченківців ФІТУ (Катерина Маланчук , Вікторія Кучеровська) відвідала місто Суми за для участі у Громадському лекторії "Гуманістичні цінності як шлях до цивілізованого суспільства", Форум студентської соборності та конкурсі "Кращий студент України"

 

Хода волонтерів-помічників Святого Миколая

19 грудня, в Києві пройшла хода волонтерів-помічників Святого Миколая, в якій, у якості волонтерів, взяли участь студенти факультету інформаційних технологій та управління.  Одягнені у новорічні костюми, волонтери зібралися біля будівлі Київської міської державної адміністрації, звідки і почалася їхня хода.
Далі помічники Святого Миколая вирушили до парку Тараса Шевченка, а після - на Софіївську площу.
Перед початком ходи представники районних адміністрацій столиці отримали частинку Вифлеємського вогню, який потім від волонтерів міг отримати кожен бажаючий.
Крім того, студенти відвідали церемонію засвічення головної ялинки,  яку очолив мер столиці Віталій Кличко, та святковий концерт, присвячений Дню Святого Миколая.

 

Помітили помилку в тексті? Виділіть це слово мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події