Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Всеукраїнський захід "Молодіжна політика в Україні"

Всеукраїнський захід "Молодіжна політика в Україні"

Доцент кафедри управління, Акіліна Олена Володимирівна, 28-29 серпня 2019 року прийняла участь у всеукраїнському заході "Молодіжна політика в Україні: патнерство та перспективи розвитку", який відбувся у м. Вінниця. Його організаторами були Міністерство молоді та спорту України та Вінницька обласна державна адміністрація.
Метою цього заходу була координація співпраці, обмін досвідом та кращими практиками молодіжної роботи між органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою підвищення якості та ефективності молодіжної політики в регіонах України.
Молодіжна політика є складовою частину наукової теми кафедри управління «Удосконалення механізмів управління в економічній та соціальній сферах міста Києва», а багаторічна співпраця Акіліної О.В. з Міністерством молоді та спорту дає можливість працівникам кафедри управління бути долученими до останніх новацій по цій тематиці, а також до  апробації своїх наукових розробок.

Всеукраїнський захід "Молодіжна політика...