Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події ФІТУ відкриває свої двері

ФІТУ відкриває свої двері

Ще не згасло в пам’яті відлуння першого дзвоника, студенти-першокурсники не встигли «обжити» навчальні аудиторії, а Факультет інформаційних технологій та управління гостинно відкриває свої двері для майбутніх абітурієнтів. «Готуй сани літом, а воза взимку», - керуючись цим прислів’ям викладачі Факультету розпочали активну профорієнтаційну роботу в рамках підготовки до майбутньої вступної кампанії. Адже своєчасно проведена профорієнтаційна робота серед випускників 10 - 11 класів є передумовою успішної вступної кампанії 2020 року.

Сезон «відкритих дверей» розпочала кафедра комп’ютерних наук і математики, а в ролі першої ластівки, що завітала в стіни нашого університету, виступили учні 11 класу ЗОШ І-ІІІ ступенів № 245.

3 жовтня 2019 року Литвин Оксана Степанівна (завідувач кафедри комп’ютерних наук і математики) провела оглядову екскурсію, в ході якої учні відвідали як об’єкти, що безпосередньо пов’язані з професійною підготовкою (Центри розвитку компетентностей, лабораторії, навчальні аудиторії), так і об’єкти, спрямовані на забезпечення активного та здорового способу життя в позаурочний час (спортзал, басейн, зони відпочинку).

Учні 11 класів зацікавлено сприймали інформацію про спеціальності, які розвиваються на Факультеті інформаційних технологій та управління, особливості відповідних освітніх програм. В полі зору опинилися питання нової освітньої стратегії Університету, заснованої на практико орієнтованому навчанні.

Особлива увага, як зі сторони учнів, так і з боку вчителів, що їх супроводжували, приділялася інформації щодо умов вступу, кількості бюджетних місць на відповідні спеціальності та вибору навчальних практик з перспективою подальшого працевлаштування. Завершилась екскурсія цікавою фотосесією.

Сподіваємося, що профорієнтаційна робота, яку проводять викладачі ФІТУ, допоможе випускникам зорієнтуватися у світі професій і відшукати свій напрямок подальшої діяльності.

ФІТУ відкриває свої двері

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події ФІТУ відкриває свої двері