Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Молодіжний форум «Крим очима молоді»

Молодіжний форум «Крим очима молоді»

«Найголовніше сьогодні - правильна комунікація» - ось так звучав основний меседж Молодіжного форуму «Крим очима молоді».
5-6 жовтня у місті Ірпінь відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Крим очима молоді», до якого долучилися студентки нашого факультету - Цирканюк Діана і Батрак Олена.
Форум було організовано Всеукраїнським молодіжним центром у співпраці з Міністерством культури, молоді та спорту України та Меджлісом кримськотатарського народу.
Було створено атмосферу міжкультурного діалогу, який став прекрасною та дуже чутливою сферою і дозволив познайомитися та комунікувати учасникам форуму між собою.
Панельні дискусії, спікери, роботи в групах, міжкультурний вечір та відвідування музею «Становлення української нації» - дали неймовірний синергетичний ефект і весь час форуму у повітрі відчувалася особлива, дружня енергетика, яка зарядила всіх учасників.

Молодіжний форум «Крим очима молоді»

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Молодіжний форум «Крим очима молоді»