Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Гостьова лекція Ксенії Житомирської

Гостьова лекція Ксенії Житомирської

29 жовтня на Факультеті інформаційних технологій та управління пройшла гостьова лекція в рамках вибіркової дисципліни «Криптоекономіка» для студентів ІІІ курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Менеджмент».

Перед студентами виступила blockchain-розробниця та співзасновниця в BlocksoftLab Ксенія Житомирська з лекцією на тему «Платформа Ethereum та смарт-контракти».

Ксенія поділась своїми знаннями та досвідом зі студентами ФІТУ, розказала про особливості платформи Ethereum, можливості та сфери її використання, принципи та особливості застосування смарт-контрактів. Навела приклади програм та проектів, реалізованих на блокчейн Ethereum та проектів, що використовують технологію розумних контрактів, провівши практичний кейс, який це наочно показує.

Гостьова лекція Ксенії Житомирської

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Гостьова лекція Ксенії Житомирської