Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День української писемності та мови

День української писемності та мови

Напередодні Дня української писемності та мови Інститутом філології був проведений онлайновий інтерактивний квест «Мовний марафон», участь у якому взяла команда Факультету інформаційних технологій та управління «HappyQuestFriends». Наша команда в складі: капітана команди Івана Колмакова, Віри та Надії Ісаєвих, Нікіти Баличева, Іллі Бубнова, Марії Ятлук та Микити Сидорова посіла 3 місце з чим ми її щиро вітаємо!

З нагоди цього свята в Університеті Грінченка проходить мовний флешмоб #носійCлова, який має на меті підтримати українську мову, підкреслити її багатогранність і багатство та сприяти її популяризації. Студенти ФІТУ також долучились до цієї акції та записали свій улюблений вірш, який розмістили на сторінці Факультету у соцмережі Facebook .

Згодом співробітники та студенти Факультету відзначили День української писемності та мови традиційним Всеукраїнським радіодиктантом національної єдності, текст якого написав і диктував доцент Київського університету імені Бориса Грінченка Олександр Авраменко. Дев’ятнадцятий за рахунком диктант, який пролунав на Українському радіо, називався «Від бересту – до «цифри». Текст був зачитаний двічі в прямому ефірі, перевірити правильність якого вже можна за посиланням.

У рамках відзначення української писемності та мови, в холі 1 поверху відбувся ще один загальноуніверситетський захід «Відкритий мікрофон», під час якого студентка ІІ курсу Факультету інформаційних технологій та управління Литвиненко Світлана продекламувала вірш Ліни Костенко «Страшні слова, коли вони мовчать».

Бажаємо усім успіхів у вивченні та популяризації українського слова!

День української писемності та мови

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День української писемності та мови