Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День Гідності і Свободи

День Гідності і Свободи

Main.jpg

Сьогодні українці відзначають День Гідності і Свободи. День Гідності та Свободи - свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року — лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…» згідно з указом Президента України «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року.

21 листопада на Факультеті інформаційних технологій та управління з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи, викладачем кафедри фінансів та економіки, безпосереднім учасником подій 2013 року Станіславом Маляром було проведено цікаву зустріч-бесіду зі студентами про вшанування громадянського подвигу учасників Революції Гідності.

День Гідності і Свободи

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День Гідності і Свободи