Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День пам'яті жертв Голодомору

День пам'яті жертв Голодомору

23 листопада 2019 року українці і світ, як і кожного року, відзначають День пам'яті жертв Голодомору.

Напередодні цієї скорботної дати, 22 листопада 2019 року, на Факультеті інформаційних технологій та управління облаштовано куточок пам'яті та запалено свічку – як символічне нагадування нинішнім і прийдешнім поколінням про численні жертви штучного Голодомору у 1932-1933 роках.

На знак вшанування пам'яті невинних жертв Голодомору у суботу 23 листопада 2019 року о 16 годині приєднуйтесь до Всеукраїнської акції «Засвіти свічку!».

Із настанням темряви засвітіть і поставте свічку на підвіконня так, щоб її було видно знадвору. Цей вогник для кожного із нас символізуватиме нашу скорботу і пам'ять про мільйони загублених душ і життів українців. ..

УКРАЇНА ПАМ'ЯТАЄ! СВІТ ВИЗНАЄ!

ZNx1574083750Evf_copy_copy.jpeg

photo_2019-11-22_09-27-47_copy_copy.jpg