Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День Збройних сил України

День Збройних сил України

6 грудня 2019 р. з нагоди святкування Дня Збройних Сил України на Факультеті інформаційних технологій та управління доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Бурячок Володимир Леонідович провів для студентів патріотичне заняття на тему «Війна: поняття і визначення. Гібридна війна».

В ході заняття були розглянуті види і приклади воєн та збройних конфліктів сучасності, причини їх виникнення та фази проведення. Особливу увагу було приділено гібридним війнам, їх ознакам та методам ведення (інформаційним і кібервійнам, кібертероризму). На прикладі Придністровсько-Молдовського гібридного конфлікту та Російсько-Української гібридної війни було розглянуто сценарії їх розгортання РФ, цілі, методи і засоби, що нею застосовувалися. Викладений матеріал викликав зацікавленість у слухачів та призвів до його жвавого обговорення.

День Збройних сил України

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події День Збройних сил України