Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Колектив Факультету щиро вітає викладачів Сосновську О.О.,Співак С.М.,Бойко М.А., Соколова В.Ю., Платоненка А.В.

Колектив Факультету щиро вітає викладачів

Сосновську Ольгу Олександрівну з присудженням наукового ступеня  доктора економічних наук за спеціальністю 08,00,04 - економіка та управління підприємствами (тема -  "Управління економічною безпекою підприємст зв'язку: теорія та методологія").

Співак Світлану Михайлівну та   Бойко Марію Анатоліївну з присудженням наукового ступеня кандидата педагогічних наук з спеціальності «Інформаційно-комунікаційні технології в освіті».

Бажаємо молодим кандидатам наук, а також їх науковим керівникам –    Бурячка Володимира Леонідовича, доктора технічних наук, професора, завідувача кафедрою інформайної та кібернетичної безпеки та Морзе Наталії Вікторівні , доктору педагогічних наук, професору кафедри КНіМ, член-кореспонденту НАПН України  міцного здоров’я, радості, прагнення до нових наукових висот!

786_copy_copy.jpg