Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Форум вищої освіти

Форум вищої освіти

24 грудня 2019 р. студентки факультету Батрак Олена та Цирканюк Діана, які є експертами Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, відвідали Форум вищої освіти за участі міністерки освіти і науки Ганни Новосад та заступника міністра Єгора Стадного.

На заході міністерка та представники міністерства освіти і науки презентували концепцію реформ вищої освіти, що запрацює в Україні вже з 1-го січня 2020 року. Ця система провокує зміни у механізмі фінансування та управління закладами вищої освіти, а також розширить можливості для освіти дорослих. Одним з головним принципів реформи є те, що кращі університети отримуватимуть більше фінансування, а також важливим аспектом є перехід ЗВО на автономію у питаннях управління та фінансів.

Форум вищої освіти

Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Форум вищої освіти