Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Відвідання студентами І курсу Музею Бориса Грінченка

Відвідання студентами І курсу Музею Бориса Грінченка

5 жовтня 2016 року студенти-першокурсники факультету інформаційних технологій та управління Київського університету імені Бориса Грінченка відвідали історико-біографічний музей Бориса Грінченка, розміщений в будівлі ректорату на вулиці Бульварно-Кудрявській. До уваги студентів були представлені тексти творів, листів та автографи Бориса Грінченка, а також його дружини, української письменниці й перекладачки Марії Загірньої та їхньої доньки – перекладача й письменниці Насті Грінченко.

Ольга Василівна, екскурсовод музею, репрезентувала відвідувачам рідкісні світлини з родинного архіву Бориса Дмитровича, значна частина яких майже не публікувалася; фотонатурні листівки, що відображають місця перебування та мешкання родини Грінченків; прижиттєві видання творів, аналоги яких перебували у власній книгозбірні письменника. Першокурсникам також пощастило побачити унікальні експонати музею: табличку з дверей київської квартири (вул. Гоголівська, 8), у якій Грінченко створив геніальну працю лексикографії «Словарь української мови», ідентичні шкільні речі к. ХІХ – поч. ХХ ст., ужиткові предмети з Харківщини, де він народився, та Олексіївки, де учителював письменник.