Ви тут: Головна Про Факультет Новини Події Науковий гурток «Фінансовий аналітик»

Науковий гурток «Фінансовий аналітик»

18 жовтня 2016 року в рамках плану роботи наукового гуртка на 2016–2017 рік проведено засідання наукового гуртка «Фінансовий аналітик», В його роботі взяли участь керівник наукового гуртка, доцент кафедри фінансів та економіки, кандидат економічних наук Васечко Л.І., доцент кафедри фінансів та економіки кандидат економічних наук Сосновська О.О., студенти університету, які навчаються за спеціальністю «Фінанси і кредит».Зустріч пройшла в дружній атмосфері, в ході обговорення учасники гуртка поділилися першими результатами наукових досліджень.